Wszystkie konfiguracje

Terminal Zebra MC32N0 Standard

Cena netto
OD 2 809,13 zł (+23% VAT = 3 455,23 zł)

656,23€ (+23% VAT = 807,16€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Skaner
Klawiatura
Dodatki
Dane techniczne
Wymiary
Bateria

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal - Zebra MC32n0

w wersji Standard należy do jednej z najnowszych serii przenośnych terminali danych. Do wyboru posiada szereg opcji, dzięki którym sprosta wymaganiom każdego użytkownika. Charakteryzuje się wytrzymałą, odporną na uderzenia konstrukcją i wysoką wydajnością. Jako ręczne urządzenie klasy biznesowej wyposażone jest w zaawansowany oraz wysokowydajny procesor 800MHz. 

Terminal Zebra MC32n0 Standard pomaga w wygodnym wykonywaniu codziennej pracy (np. w inwentaryzacji cyklicznej, uzupełnianiu zapasów, kompletacji zamówień i wielu innych). Świetnie sprawdzi się zarówno w średnich jak i dużych magazynach, hurtowniach, a także sklepach wielkopowierzchniowych.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji