Wszystkie konfiguracje

Terminal Zebra TC56

Cena netto
OD 4 012,93 zł (+23% VAT = 4 935,91 zł)

945,40€ (+23% VAT = 1 162,84€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Dane techniczne
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Zebra TC56

Wiele firm poszukuje urządzeń, które oprócz dobrej ceny będą cechować się wieloletnią trwałością, wytrzymałością na różne warunki pracy oraz nowoczesny design. Z odpowiedzią przychodzi terminal Zebra  TC56, czyli urządzenie, dzięki któremu pracownicy mogą osiągnąć najwyższą wydajność w trakcie pracy, dbając o bezpieczeństwo firmowych danych i nie powodując konieczności odbycia specjalistycznego szkolenia z obsługi komputera mobilnego.

Terminal Zebra TC56 dedykowany jest przedsiębiorstwom zajmującym się handlem detalicznym, przemysłem lekkim, magazynom, a także służbie zdrowia. Dzięki zastosowaniu niezwykle wydajnego sześciordzeniowego procesora 1.8GHz urządzenie oszczędza do 15% energii, a aplikacje działają do 5 razy szybciej, co na pewno sprawdzi się w przypadku wykonywania procesów wymagających wzmożonej mocy obliczeniowej urządzenia. Dodatkowo urządzenie posiada pamięci RAM 2GB/4GB oraz Flash 16GB/32GB.

Model TC56 został wyposażony w zintegrowany skaner Imager 2D oraz zestaw narzędzi Mobility DNA. W jego skład wchodzą aplikacje biznesowe i programistyczne zwiększające produktywność oraz możliwości zarządcze urządzeniem. Ekran dotykowy o przekątnej 5” ze strefą Active Edge przy krawędzi wyświetlacza, pozwala użytkowniku stworzyć własne przyciski/odnośniki do ulubionych funkcji oraz aplikacji.

Szczegółowe cechy terminala Zebra TC56:

- Rodzaj skanera: Imager 2D

- Klawiatura: Ekranowa

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 5”

- Funkcje: Push to talk, kamera, GPS

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, NFC, 4G (LTE)

- System operacyjny: Android 6.0

- Dane techniczne: Procesor 1.8GHz, pamięć RAM 2GB/4GB, pamięć Flash 16GB/32GB

- Bateria: 4300Ah

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy, oprogramowanie Google Mobile Services

- Szeroka gama akcesoriów pasująca do większości urządzeń serii TC.

Usprawnij pracę swojej firmy już dziś – zapytaj o wycenę Zebra TC56!

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji