Drukarka Zebra ZD230t

Cena netto
OD 1 077,09 zł (+23% VAT = 1 324,81 zł)

248,73€ (+23% VAT = 305,94€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Dodatki
Komunikacja
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra ZD230t

Nie poświęcaj jakości na rzecz przystępnej ceny. Drukarki biurkowe Zebra z serii ZD230 zapewniają więcej, niż tego oczekujesz. Jakość Zebry, niezawodne działanie i podstawowe funkcje w przystępnej cenie, zarówno w momencie zakupu, jak i przez cały cykl życia – oto przepis na sukces najnowszego modelu drukarki biurkowej ZD230t. Dzięki najlepszym w branży praktykom, urządzenie jest gotowe do instalacji i rozpoczęcia drukowania zaraz po wyjęciu z pudełka. Kluczowe funkcje obejmują łączność USB zapewniającą uniwersalną interoperacyjność, a także pojedynczy wskaźnik stanu LED i jeden przycisk do przełączania / wstrzymywania ułatwiający obsługę drukarki. Urządzenia wspierane przez zaufaną sieć ponad 10 000 partnerów Zebry, zapewniają wsparcie techniczne dostępne na całym świecie. Co więcej, Zebra ZD230t posiada certyfikat ENERGY STAR®, poświadczający ograniczone koszty operacyjne. Drukarki Zebra ZD230t, zostały zbudowane na lata, zapewniają wyjątkowy zwrot z inwestycji i 2 letnią gwarancję standardową.

Zebra ZD230t to wysoce niezawodna 4-calowa drukarka biurkowa z rozbudowanymi funkcjami zapewniającymi długą żywotność. Oprócz tego, że jej konstrukcja jest kompaktowa, jest również dwuścienna, co sprawia, że ​​jest solidna i trwała - doskonale nadaje się do użytku w transporcie i logistyce, przemyśle lekkim, handlu detalicznym i służbie zdrowia. Dodatkowo całkowicie metalowa głowica drukująca, która nie występuje w tej klasie drukarek. 

Drukarka biurkowa Zebra ZD230t drukuje etykiety w technologii druku termotransferowego - szybko i niezawodnie drukuje kody kreskowe 1D i 2D, takie jak PDF417, DataMatrix, QR Codes i Aztec. Model ZD230t drukuje z prędkością do 152 mm/sek. i wykorzystuje rozdzielczość druku 203dpi - do drukowania etykiet i paragonów do biletów, przywieszek i dowodów osobistych. Oprócz tego zmieści rolkę taśmy termotransferowej o długości 300m, aby zaoszczędzić czas, zwłaszcza między zmianami nośnika.

Dzięki dużej pamięci 256MB Flash i 128MB SDRAM ZD230t przechowuje znacznie więcej czcionek i grafik. Prostą instalację i natychmiastową gotowość zapewni wielofunkcyjny interfejs drukarki biurkowej: USB, Ethernet i Bluetooth. Ponadto drukarka biurkowa oferuje również opcję Wi-Fi do bezprzewodowego połączenia przez sieć.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji