Drukarka Toshiba B-EX4T2

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Toshiba B-EX4T2

Toshiba połączyła swoje doświadczenie, wiedzę i zaangażowanie, przekuwając to wszystko w jakość i niezawodność z wiodącymi na rynku technologiami, aby zaoferować to, co szybko stanie się standardem branżowym.

Drukarka Toshiba B-EX4T2 to połączenie wszystkiego, co sprawiło, że Toshiba stała się znanym graczem w branży poligraficznej, ze standardami technicznymi często stosowanymi w innych systemach kodów kreskowych. Rezultat: drukarka zdolna do zapewnienia jakości obrazu, wydajności, niezawodności i elastyczności w każdym rodzaju środowiska bez konieczności zmiany sposobu pracy przez użytkowników. Jej cena i liczne zalety sprawiają, że drukarka przemysłowa Toshiba B-EX4T2 stała się punktem odniesienia na rynku.

Główne cechy drukarki Toshiba B-EX4T2:

- Optymalna jakość obrazu przy rozdzielczości druku do 600dpi,

- Maksymalna elastyczność, dzięki zatrzaskowej wymianie głowicy drukującej,

- Zwiększona wydajność przy bardzo atrakcyjnych kosztach eksploatacji,

- Przyjazna dla środowiska,

- Wymiana drukarek na miejscu bez konieczności stosowania nowych taśm, nośników ani sterowników.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji