Skaner Datalogic Magellan 9800i

Cena netto
OD 3 780,04 zł (+23% VAT = 4 649,45 zł)

882,98€ (+23% VAT = 1 086,07€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Dodatki
Wymiary
Montaż
Zestaw
Inne

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic Magellan 9800i

Skaner Datalogic Magellan 9800i to najwyższej klasy produkt lidera na rynku skanerów instalacyjnych. Jest to pierwszy skaner instalacyjny, który jest w pełni wyposażony w technologię imager, dzięki czemu szybko i niezawodnie odczytuje zarówno kody kreskowe 1D, jak i 2D. To szybkie urządzenie zapewnia szczególnie wysoką przepustowość. Optyczne i akustyczne potwierdzenie skanowania zwiększa wydajność personelu kasowego. Z pomocą zintegrowanego narzędzia analitycznego dodatkowo zwiększasz produktywność użytkowników według własnego uznania. Wykonuj konserwacje, aktualizacje oprogramowania itp. bezpośrednio na miejscu, tak aby nie demontować czytnika Datalogic Magellan 9800i. Możliwa jest również instalacja profesjonalnej wagi precyzyjnej.

Czytnik ladowy Datalogic Magellan 9800u posiada obudowę, która jest smukła, dzięki czemu zajmująca niewiele miejsca konstrukcja zapewnia maksymalną elastyczność przy ustawianiu kasy. Z pomocą opcjonalnego czytnika odgórnego można znacznie rozszerzyć obszar skanowania. Do Twojej dyspozycji są również dwie różne wysokości. Jednocześnie, zintegrowany imager skierowany do klienta odczytuje kody kreskowe z telefonów komórkowych klientów w zastosowaniach e-commerce. Dzieje się to jednocześnie z procesem płatności i oszczędza cenny czas.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji