Wycofany z produkcji
Terminal Honeywell Captuvo SL22
 

Terminal Honeywell Captuvo SL22

Cena netto
OD 2 072,08 zł (+23% VAT = 2 548,66 zł)

478,25€ (+23% VAT = 588,25€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy
Dodatki
Zestaw
Kompatybilność

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Honeywell Captuvo SL22

Dla sprzedawców detalicznych, którzy chcą poprawić jakość obsługi klienta, idealnym urządzeniem będzie Honeywell Captuvo SL22 zwiększający możliwości sprzedawców, zapewniając im narzędzia potrzebne do ściślejszej współpracy z klientami i zwiększenia liczby konwersji w sklepie. 

Smukły, kompaktowy i stylowy terminal mobilny Honeywell Captuvo SL22 przekształca popularny i znany Apple iPod touch w urządzenie gotowe do użytku dla przedsiębiorstw, które zapewnia sprzedawcom natychmiastowy dostęp do informacji o produktach i umożliwia dokonywanie zakupów w dowolnym miejscu w sklepie. 

Honeywell to lider w technologii skanowania kodów kreskowych, dlatego terminal Captuvo SL22 jest wyposażony w zintegrowany skaner połączony z technologią Adaptus Imaging Technology 6.0. Zapewniając szybki i dokładny odczyt liniowych, dwuwymiarowych, a nawet słabej jakości kodów kreskowych, Honeywell Captuvo SL22 umożliwia różne zastosowania, w tym wyszukiwanie cen i produktów, obniżanie cen, zarządzanie zapasami i skanowanie elementów do zakupu w momencie podejmowania decyzji. Dodatkowo można zintegrować gotowy do szyfrowania trzyścieżkowy czytnik pasków magnetycznych, ułatwiający szybkie i łatwe przetwarzanie transakcji kartą kredytową. 

Zgodność z iPod touch zapewnia sprzedawcom dostęp do ponad 2,2 miliona aplikacji w Apple App Store, co gwarantuje sprzedawcom dostęp do wszystkich posiadanych przez klientów informacji i nie tylko. Dzięki oprogramowaniu Honeywell Remote MasterMind 3.0 sprzedawcy detaliczni mogą zdalnie zarządzać wdrożonymi urządzeniami iPod touch i innymi urządzeniami iOS, co prowadzi do niższego całkowitego kosztu posiadania. 

Wobec klientów wymagających szybszej i lepszej obsługi, seria Honeywell Captuvo SL22 jest właściwym rozwiązaniem, które pomoże sprzedawcom detalicznym wzmocnić ich markę, podnieść pozycję pracowników, polepszyć jakość obsługi klienta oraz zapewnić lojalność klientów.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji