Producent nie wyznaczył następcy

Terminal Zebra MC2180

Cena netto
OD 2 531,11 zł (+23% VAT = 3 113,27 zł)

542,18€ (+23% VAT = 666,88€)

Dostęna ilość: szt

Ostatnie sztuki!

Konfiguracje urządzenia
Skaner
Dane techniczne
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Zebra MC2180

Terminal Zebra MC2180 (dawniej Motorola MC2180) to urządzenie  przeznaczone do automatyzacji zarządzania zapasami w sklepie detalicznym. Komputer mobilny z serii MC2100 został wyposażony we wszystkie funkcje, które pozwolą na wyeliminowanie konieczności przepisywania danych z papierowych formularzy do komputera, co znacząco wpłynie na zmniejszenie liczby błędów ludzkich i zwiększenie wydajności pracy oraz ilości realizowanych zadań w ciągu dnia.

Mimo relatywnie niskiej ceny, komputer mobilny MC2180 posiada wiele funkcji, którymi charakteryzują się drogie modele. Terminal Zebra cechuje się najwyższą mocą obliczeniową w swojej klasie, funkcją Push to Talk, wytrzymałą konstrukcją, a także obsługuje funkcje centralnego zarządzania i pozwala na uruchomienie wieloplatformowych aplikacji, niezależnych od posiadanego systemu operacyjnego. Co więcej, użytkownik może wybrać odpowiedni silnik skanujący, dostosowany do jego potrzeb – imager 1D, laser 1D lub imager 2D. Każdy ze skanerów jest w stanie odczytać zabrudzone, zarysowane, bądź zniszczone kody kreskowe.

Kolektor danych Zebra MC2180 jest lekki i kompaktowy, dzięki czemu można go obsługiwać jedną ręką. Odpowiednio wyprofilowane zagłębienie w tylnej obudowie, sprawia, iż trzymanie terminala nie męczy dłoni i gwarantuje pewny chwyt, bez strachu przed upuszczeniem urządzenia. Rozmieszczenie oraz wielkość przycisków została dostosowana do obsługi komputera jedną dłonią, a optymalnie rozłożony ciężar powoduje, iż MC2180 wydaje się być bardzo lekki. Dziesięć programowalnych przycisków pozwala na odpowiednie dostosowanie urządzenia, a rysik zastąpiony przez rodzaj kostki gitarowej pomaga w łatwej i wygodnej pracy.

Szczegółowe cechy produktu:

- Rodzaj skanera: Laser 1D, imager 1D lub imager 2D

- Klawiatura: Numeryczna (27 klawiszy)

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 2.8”

- Funkcje: funkcja Push to Talk, VOiP

- Interfejs: USB

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth

- System operacyjny: Windows CE 6.0

- Dane techniczne: Procesor 624MHz, pamięć RAM 128MB/256MB, pamięć Flash 256MB

- Bateria: 2400mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji