Wycofany z produkcji
Terminal Honeywell Captuvo SL42
 

Terminal Honeywell Captuvo SL42

Cena netto
OD 2 188,63 zł (+23% VAT = 2 692,02 zł)

513,86€ (+23% VAT = 632,05€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy
Dodatki
Bateria
Zestaw
Kompatybilność

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Honeywell Captuvo SL42

Dla przedsiębiorstw, które chcą rozszerzyć możliwości swoich pracowników lub firmowych urządzeń Apple iPhone, sanie korporacyjne Honeywell Captuvo SL42 przekształcają popularny i znany smartfon w urządzenie gotowe do użytku korporacyjnego, które zapewnia natychmiastowy dostęp do krytycznych informacji biznesowych i umożliwia automatyczne przechwytywanie danych i / lub przetwarzanie transakcji bezpośrednio na miejscu. Dzięki temu, że nie trzeba nosić dodatkowego urządzenia, elegancki i kompaktowy terminal Honeywell Captuvo SL42 zapewnia pracownikom mobilnym narzędzia, które wpływają na większą wydajność i produktywność, jednocześnie poprawiając obsługę klienta. 

Honeywell Captuvo SL42 jest wyposażony w zintegrowany, najlepszy w swojej klasie skaner 2D, napędzany technologią Adaptus Imaging Technology 6.0, zapewniający szybki i dokładny odczyt liniowych, 2D i wymagających kodów kreskowych, w tym skanów z urządzeń mobilnych. Opcjonalne wtyczki oprogramowania skanera TotalFreedom usprawniają skanowanie kodów kreskowych oznaczania bezpośredniego i innych standardowych kodów kreskowych 2D, w tym praw jazdy i dokumentów AAMVA North American. Dodatkowo można zintegrować gotowy do szyfrowania trzyścieżkowy czytnik pasków magnetycznych, ułatwiający szybkie i łatwe przetwarzanie transakcji kartą kredytową. 

Dzięki oprogramowaniu Honeywell Remote MasterMind 4.0 przedsiębiorstwa mogą zdalnie zarządzać wdrożonymi urządzeniami iPhone i innymi urządzeniami iOS, co prowadzi do niższego całkowitego kosztu posiadania. Oprócz zapewnienia dodatkowej trwałości, niezachwiane zaangażowanie firmy Honeywell w zapewnianie i kontrolę jakości gwarantuje spokój ducha, którego nie mogą uzyskać mniejsi producenci, wzbudzając zainteresowanie terminalem Captuvo SL42.

W przypadku przedsiębiorstw, które chcą skonsolidować liczbę urządzeń, które muszą nosić ich pracownicy mobilni, jednocześnie próbując zwiększyć produktywność i polepszyć obsługę klienta, Honeywell Captuvo SL42 to właściwe rozwiązanie, które pomoże firmom zmniejszyć koszty zakupu urządzeń, wzmocnić pracowników, zwiększyć produktywność i ulepszyć doświadczenie klienta.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji