Wycofany z produkcji
Terminal Honeywell Dolphin 6110
 

Terminal Honeywell Dolphin 6110

Cena netto
OD 2 773,10 zł (+23% VAT = 3 410,92 zł)

639,92€ (+23% VAT = 787,10€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Honeywell Dolphin 6110

Stylowy i niezawodny komputer przenośny Honeywell Dolphin 6110 zapewnia zaawansowane gromadzenie danych i komunikację bezprzewodową w czasie rzeczywistym w zastosowaniach lokalnych, w tym sprawdzanie cen / audyty, zarządzanie zapasami, pomoc dla klientów i sprzedaż. Zaprojektowany z myślą o ergonomii, ten kieszonkowy komputer przenośny jest wyposażony w kierunkowy imager, który umożliwia użytkownikom oglądanie ekranu podczas skanowania kodu kreskowego. 

Pomimo stylowej obudowy komputer mobilny Dolphin 6110 został zbudowany tak, aby wytrzymać trudne warunki. To urządzenie o stopniu ochrony IP54 jest odporne na działanie kurzu, brudu i pryskającej wody, a także przypadkowe upadki z wysokości do 1.2 metra. Wydajny terminal Honeywell Dolphin 6110 może wytrzymać do 500 upadków z wysokości 1 metra, zapewniając niezawodność przez wiele lat. 

Zintegrowana łączność bezprzewodowa 802.11 a/b/g/n zapewnia użytkownikom dostęp do krytycznych danych w całym przedsiębiorstwie. Długotrwała bateria minimalizuje potrzebę jej wymiany podczas ośmiogodzinnej zmiany, nawet w bezprzewodowych środowiskach intensywnego skanowania. Zaawansowane protokoły zwiększają bezpieczeństwo danych. Użytkownicy mogą również wykonywać połączenia telefoniczne przy użyciu technologii Voice over Internet Protocol (VoIP), eliminując konieczność noszenia dodatkowych urządzeń. 

Oparty na technologii obrazowania Adaptus 6.0, komputer mobilny Honeywell Dolphin 6110 zapewnia najszerszy zestaw zaawansowanych funkcji przechwytywania danych, w tym skanowanie kodów kreskowych liniowych i 2D, przechwytywanie obrazu cyfrowego i inteligentne przechwytywanie podpisów, co pozwala użytkownikom zwiększyć wydajność i poprawić obsługę klienta. 

Kolektor Dolphin 6110, stworzony specjalnie z myślą o zastosowaniach wewnętrznych, zapewnia pracownikom mobilnym narzędzia potrzebne do usprawnienia zadań, zwiększenia produktywności i maksymalizacji ochrony inwestycji. 

Główne cechy terminala Honeywell Dolphin 6110:

- Ultralekkie urządzenie zapewnia intuicyjne wprowadzanie danych i wygodną obsługę jedną ręką w stylowej obudowie,

- Zaawansowana zintegrowana technologia 802.11 a/b/g/n zapewnia dostęp sieciowy w czasie rzeczywistym do krytycznych informacji i obsługuje zaawansowane standardy bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej,

- Obsługuje platformy Microsoft Windows CE 6.0 i Windows Embedded Handheld 6.5,

- Technologia obrazowania Adaptus 6.0 odczytuje liniowe i dwuwymiarowe kody kreskowe oraz rejestruje obrazy cyfrowe i podpisy elektroniczne - umożliwiając pracownikom zrobić więcej za pomocą jednego urządzenia,

- Skonstruowany do użytku w lekkich środowiskach przemysłowych w pomieszczeniach.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji