Wycofany z produkcji
Skaner Honeywell Genesis 7580g
 

Skaner Honeywell Genesis 7580g

Cena netto
OD 828,95 zł (+23% VAT = 1 019,61 zł)

191,37€ (+23% VAT = 235,39€)

Dostępna ilość: szt

Ostatnie sztuki!

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Skaner Honeywell Genesis XP 7680g
Dodatki
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell Genesis 7580g

Czytnik kodów kreskowych Honeywell Genesis 7580g, pierwszy na świecie skaner do obrazowania obszaru prezentacji, zaprojektowany do dekodowania wszystkich standardowych kodów 1D, PDF i 2D, zapewnia zwiększoną produktywność i rewolucyjną technologię obrazowania w eleganckiej, ale wytrzymałej konstrukcji. 

Zasilany przez technologię Adaptus Imaging Technology 6.0, skaner Honeywell Genesis 7580g na nowo definiuje standardy branżowe w zakresie rozwiązań obrazowania. Przełomowa wydajność i wszechstronna forma sprawiają, że produkt ten nadaje się do zastosowań w różnych środowiskach, od produkcji po opiekę zdrowotną i detaliczne punkty sprzedaży. Agresywne odczytywanie kodów kreskowych na powierzchniach silnie odblaskowych, takich jak ekrany telefonów komórkowych, eliminuje konieczność zakupu dodatkowego specjalistycznego sprzętu. 

Opatentowana technologia CodeGate wraz z przyciskiem aktywacyjnym obsługuje skanowanie menu i inne ukierunkowane aplikacje do skanowania. 

Automatyczne wykrywanie i konfiguracja kabli upraszcza migrację do nowego interfejsu, eliminując potrzebę skanowania kodów paskowych programowania. Trzy dodatkowe opatentowane technologie rozszerzają niezrównany zestaw funkcji skanera Honeywell Genesis 7580g:

- Ekranowane diody LED minimalizują intensywne miganie, powszechne w innych urządzeniach do obrazowania obszaru,

- CodeSelect pozwala czytnikowi Honeywell Genesis 7580g na przechwytywanie do 15 kodów kreskowych po jednym naciśnięciu spustu i wysyłanie danych w dowolnej z góry określonej kolejności,

- TotalFreedom rozszerza funkcjonalność skanera, umożliwiając dekodowanie i formatowanie wtyczek, które są ładowane bezpośrednio do Honeywell Genesis 7580g, gwarantując przedsiębiorstwom szybką obsługę zastrzeżonych lub nowo opracowanych symboli.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji