Wycofany z produkcji
Terminal wózkowy Honeywell Thor CV31
 

Terminal wózkowy Honeywell Thor CV31

Cena netto
OD 9 717,03 zł (+23% VAT = 11 951,95 zł)

2 247,34€ (+23% VAT = 2 764,22€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Tablet Honeywell RT10A
Wersja
Montaż na wózku widłowym
Dodatki
Wymiary
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal wózkowy Honeywell Thor CV31

Terminal Honeywell Thor CV31 do montażu w pojeździe łączy najnowszą technologię obliczeniową o wysokiej wydajności w bardzo kompaktowej obudowie, która minimalizuje przeszkody w polu widzenia kierowcy. Komputer wózkowy CV31 obsługuje krytyczne informacje dotyczące przepływu pracy tam, gdzie są one łatwo widoczne, w zasięgu ręki, ale nigdy nie przeszkadza. 

Zoptymalizowany do instalacji w pojazdach, Honeywell CV31 jest wyposażony w wewnętrzną 30-minutową baterię awaryjną UPS i opcjonalny zintegrowany konwerter zasilania DC-DC, który pozwala zaoszczędzić na kosztach instalacji zewnętrznych konwerterów lub urządzeń zabezpieczających ładowanie. Kopia zapasowa UPS eliminuje frustrujące oczekiwanie na zalogowanie się i ponowne połączenie po wymianie akumulatorów pojazdu, zapewniając operatorom większą produktywność. Pod koniec zmiany nie ma już potrzeby czekania - bezczynności pojazdu i marnowania paliwa - na wylogowanie się i wyłączenie terminala; opcjonalny przewód sterujący zapłonem automatyzuje ten proces po prostym przekręceniu kluczyka. 

Terminal wózkowy Honeywell Thor CV31 to prawdziwie multimodalne urządzenie zdolne do obsługi złożonych aplikacji intensywnie korzystających z głosu, ekranu i skanowania. Przystosowany do obsługi głosowych systemów przepływu pracy Vocollect, CV31 obsługuje jazdę „bez użycia rąk”, dzięki czemu operatorzy mogą zachować koncentrację. Wbudowana technologia TouchConnect sprawia, że ​​parowanie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Vocollect z terminalem jest szybkie i łatwe - wystarczy go dotknąć i gotowe. 

Jako następca popularnego Intermec CV30, Thor CV31 ma te same wymiary fizyczne, miejsca mocowania i rozmieszczenie złączy I/O. Dodanie kabla zasilacza prądu stałego umożliwia podłączenie CV31 bezpośrednio do istniejącej instalacji w pojeździe po CV30, dzięki czemu klienci mogą oszczędzić swoje inwestycje w uchwyty, akcesoria i skanery.  

Główne zalety terminala Honeywell Thor CV31:

- Działaj bez przeszkód: wyjątkowa, kompaktowa konstrukcja poprawia widoczność kierowcy o ponad 20% w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami.

- Idealna aktualizacja: zgodność z uchwytami Intermec CV30, skanerami, klawiaturami i akcesoriami - pozwala zachować starsze inwestycje.

- Potężne komponenty: system operacyjny Microsoft Windows Embedded Compact 7 w pełni wykorzystuje dwurdzeniowy procesor CV31 OMAP4 1.5GHz i 1GB pamięci RAM.

- Możliwość pracy w chłodni: Opcjonalny odmrażacz z ekranem dotykowym rozszerza zastosowanie na operacje w chłodni.

- Inteligentne zarządzanie energią: opcjonalny zintegrowany przetwornik 9-36VDC i sterowanie zapłonem eliminują koszty konserwacji i utratę produktywności spowodowaną rozładowaniem akumulatora pojazdu.

- Vocollect TouchConnect: Wystarczy jedno dotknięcie, aby sparować zestawy słuchawkowe Vocollect SRX2 z CV31.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji