Wycofany z produkcji
Terminal wózkowy Honeywell Thor VM2
 
Następcą tego modelu jest: Terminal wózkowy Honeywell Thor VM3W

Terminal wózkowy Honeywell Thor VM2

Cena netto
OD 9 391,70 zł (+23% VAT = 11 551,79 zł)

2 002,02€ (+23% VAT = 2 462,49€)

Dostęna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal wózkowy Honeywell Thor VM2

Umacniając pozycję Honeywell jako lidera w dziedzinie komputerów montowanych w pojazdach, Thor VM2 opiera się na najlepszych w swojej klasie cechach terminali Thor VM1, który został stworzony specjalnie w celu sprostania wyjątkowym wyzwaniom związanym z zastosowaniami łańcucha dostaw.Idealnie nadaje się do automatyzacji procesów magazynowych, portowych i placowych. Terminal wózkowy Honeywell Thor VM2 wprowadza dodatkową opcję współczynnika kształtu, zapewniającą większą elastyczność, którą podkreśla jego wyświetlacz XGA 9.7 ”, programowalne klawisze wielofunkcyjne oraz łączność WLAN i WWAN. Dostępny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows CE 6.0, Windows 7 Pro, Windows Embedded Standard 7 i Windows Embedded Standard 2009 i kompatybilny z wieloma standardowymi emulacjami terminali i aplikacjami przeglądarek internetowych, w tym z popularnym Honeywell RFTerm TE, Thor VM2 jest zbudowany z myślą o prostocie i łatwym tworzeniu aplikacji i integracji systemu. 

Te same kluczowe cechy, które sprawiły, że Thor VM1 odniósł przytłaczający sukces, zostały zawarte w komputerze VM2. Zapewniając prostotę jak w laptopie, funkcja Smart Dock umożliwia oddzielenie komputera od źródła zasilania, umożliwiając użytkownikom bezproblemową migrację z pojazdu do pojazdu i zmniejszenie wymaganej liczby komputerów. Ponadto wymienny panel przedni umożliwia naprawę ekranu dotykowego za pomocą jednego narzędzia, co znacznie minimalizuje przestoje i koszty konserwacji wynikające ze zużycia najbardziej użytkowanych części. Wreszcie, ustawienia zarządzania energią, które towarzyszą funkcji kontroli zapłonu, praktycznie eliminują rozładowane akumulatory pojazdu i wynikające z tego straty wydajności.  

Branża łańcucha dostaw wymaga od pracowników pracy w trudnych warunkach, w których występują wyjątkowe wyzwania. W rezultacie ważne jest, aby uwzględnić najwyższą wydajność przy zachowaniu niskich kosztów. Dzięki unikalnym funkcjom komputera wózkowego Honeywell Thor VM2 firmy mogą rozwiązywać te wszechstronne problemy i reagować na nie w miarę ich pojawiania się, radykalnie usprawniając działalność. 

Główne zalety terminala Honeywell Thor VM2: 

• Smart Dock: umożliwia montaż i demontaż w kilka sekund, jak stacja dokująca do laptopa, ale z wytrzymałością i uszczelnieniemwymaganym do zastosowań przemysłowych; maksymalizuje wydajność poprzez dynamiczne przesuwanie pracowników i komputerów jakozmiany obciążenia przy jednoczesnej minimalizacji kosztów utrzymania, umożliwiając przeniesienie komputera z jednego pojazdu do drugiego w 1/6 standardowego czasu.

• Wymienny panel przedni: zmniejsza kapitał i koszty konserwacji, integrując dwa najbardziej podatne na zużycie i uszkodzenia elementy, klawiaturę i ekran dotykowy, w części wymienianej przez użytkownika; zmniejsza koszty kapitałowe, zastępując zapasowe panele przednie komputerami.

• Kontrola zapłonu: eliminuje koszty konserwacji i utratę produktywności spowodowane rozładowanym akumulatorem pojazdu; jednostkę można skonfigurować tak, aby automatycznie przechodziła w stan gotowości lub hibernacji w wybranym czasie po wyłączeniu zapłonu, oszczędzając czas współpracowników, jednocześnie eliminując problem związany z zarządzaniem magazynem.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji