Wycofany z produkcji
Terminal wózkowy Honeywell Thor VM3
 

Terminal wózkowy Honeywell Thor VM3

Cena netto
OD 8 879,09 zł (+23% VAT = 10 921,28 zł)

2 083,12€ (+23% VAT = 2 562,24€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy
Wersja
Dodatki
Ekran
Komunikacja
Dane techniczne
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal wózkowy Honeywell Thor VM3

Zaprojektowany do użytku w najtrudniejszych środowiskach centrów dystrybucji, zakładach produkcyjnych i operacjach transportowych, terminal wózkowy Honeywell Thor VM3 to najbardziej wydajny w branży pełnowymiarowy komputer mobilny montowany w pojeździe, zapewniający niezrównaną wydajność operacyjną. Komputer Thor VM3 oferuje przełomowe funkcje zaprojektowane w celu wyeliminowania przestojów i maksymalizacji kapitału inwestycyjnego.  

Funkcja Smart Dock zapewnia natychmiastowe oszczędności na kosztach wsparcia i konserwacji, jednocześnie maksymalizując wydajność, umożliwiając użytkownikom dynamiczne przenoszenie komputerów w przypadku awarii pojazdów lub zmiany obciążenia. Wymienny panel przedni pozwala przedsiębiorstwom zminimalizować inwestycje w części zamienne poprzez zastąpienie zapasowych paneli przednich zapasowymi komputerami, a także oszczędza cenny czas i koszty konserwacji, wykorzystując wewnętrzny personel pomocniczy do obsługi najbardziej powszechnego punktu krytycznego. Dzięki komputerowi Thor VM3 zyskujesz kompatybilność potrzebną do uaktualnienia systemu operacyjnego Microsoft Windows do nowej generacji oraz możliwość korzystania z najnowszych funkcji zwiększających bezpieczeństwo i produktywność. Komputer Honeywell Thor VM3 obsługuje wiele systemów operacyjnych opartych na systemie Windows, więc integracja i tworzenie aplikacji są proste, nawet w przypadku wysokich potrzeb biznesowych. 

Przedsiębiorstwom działającym obecnie w systemie operacyjnym Windows CE komputer Thor VM3 oferuje łatwą implementację i wdrożenie w istniejących i przyszłych infrastrukturach IT. Dzięki rozszerzalnej pamięci do 4GB RAM i 64GB dysku SSD, terminal wózkowy Honeywell Thor VM3 może obsługiwać zaawansowane programy i aplikacje, aby zmaksymalizować wydajność w takich czynnościach, jak pobieranie skrzynek, ładowanie ciężarówek, składowanie i uzupełnianie - zapewniając pracownikom dostęp w czasie rzeczywistym do informacje wszędzie tam, gdzie są potrzebne. Niezależnie od tego, czy w pomieszczeniu, na zewnątrz, w magazynie, na hali produkcyjnej czy w obiektach intermodalnych, Thor VM3 umożliwia przedsiębiorstwom wybór opcji niezbędnych do maksymalizacji wydajności w najbardziej wymagających środowiskach.  

Terminal na pojazd Thor VM3 obsługuje standardowy rezystancyjny ekran dotykowy lub opcjonalny pojemnościowy ekran dotykowy dla aplikacji wielodotykowych. Opcja łączności bezprzewodowej WWAN umożliwia stosowanie urządzenia w ekspansywnych operacjach na zewnątrz, gdzie nie można wdrożyć sieci Wi-Fi. Honeywell Thor VM3 jest zbudowany tak, aby wytrzymać ekstremalne temperatury i obsługuje opcjonalny odmrażacz ekranu do środowisk chłodniczych i zamrażarek oraz jaśniejszy wyświetlacz do zastosowań zewnętrznych. Opcjonalna funkcja wygaszania ekranu ogranicza dostęp kierowcy do ekranu, gdy pojazd jest w ruchu, aby zapewnić zgodność z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. 

Główne zalety terminala Honeywell Thor VM3: 

- Funkcja Smart Dock umożliwia montaż i demontaż w ciągu kilku sekund, oszczędzając na kosztach wsparcia i konserwacji, a jednocześnie maksymalizując wydajność, umożliwiając dynamiczne przesuwanie komputerów w miarę zmiany obciążenia.

- Panel przedni, który może być wymieniany przez użytkownika na miejscu, obniża koszty konserwacji, umożliwiając użytkownikom samodzielną naprawę komponentów najbardziej narażonych na zużycie i uszkodzenia, zamiast zwracania ich do warsztatu naprawczego.

- Wbudowana kontrola zapłonu eliminuje koszty konserwacji i utratę produktywności spowodowaną przez wyładowany akumulator.

- Architektura Intel x86 i dwurdzeniowy procesor 1.5GHz zapewniają doskonałą wydajność w aplikacjach intensywnie wykorzystujących dane.

- Dzięki obsłudze wielu wersji systemu Windows (w tym Windows CE), Thor VM3 łatwo integruje się z istniejącą infrastrukturą IT umożliwiając ścieżkę aktualizacji na przyszłość.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji