Wszystkie konfiguracje
Następcą tego modelu jest: Tablet Zebra ET56

Tablet Zebra ET55

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Ekran
Dane techniczne
Wymiary
Bateria
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Tablet Zebra ET55

Tablet klasy korporacyjnej, który można z łatwością dostosować do pracy w niemal każdym środowisku i do wszelkiego rodzaju zadań? Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi firma Zebra prezentując tablet ET55, czyli uniwersalne urządzenie łączące w sobie estetykę klasy konsumenckiej i wydajność urządzeń klasy korporacyjnej, spełniając przy tym potrzeby biznesowe całego przedsiębiorstwa.

Zebra ET55 to tablet dedykowany zarówno do pracy wewnątrz budynków, jak i w terenie. Dzięki wytrzymałej konstrukcji, nieprzerwanemu zasilaniu z baterii oraz możliwości wyboru systemu, pomiędzy Windows a Android, zadowoli nie tylko osoby pracujące w handlu detalicznym, czy też przedstawicieli handlowych, ale również personel serwisowy, kierowców pojazdów dostawczych i pracowników magazynu.

Dzięki normie szczelności IP65 oraz odporności na upadek do 1m, użytkownicy nie muszą martwić się, iż uszkodzą tablet, gdy przez przypadek upuszczą go, lub wyleją na niego napój. Ekran wykonany ze szkła Corning Gorilla z technologią Native Damage Resistance jest odporny na wypadki w trakcie codziennego użytkowania, gdzie często w innych urządzeniach bez tej technologii dochodzi do uszkodzenia matrycy. Zebra ET55 dzięki standardowi sieci WLAN jest w pełni przygotowany do intensywnej codziennej pracy w firmie. 

Ponadto, Tablet Zebra ET55 charakteryzuje się:

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 8.3” lub 10.1”

- Funkcje: Głośnik, kamera tylna, kamera przednia

- Interfejs: USB

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, NFC, 4G (LTE)

- System operacyjny: Android 5.1 lub Windows 10 IoT Enterprise

- Dane techniczne: Procesor 1.3GHz/2.4GHz, pamięć RAM 2GB/4GB, pamięć Flash 32GB/64GB

- Bateria: 5900mAh/8700mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy, oprogramowanie Google Mobile Services

 

Urządzenie Zebra ET55 dostępne jest w wielu konfiguracjach, dzięki czemu to użytkownik wybiera jakie parametry są mu potrzebne do codziennej pracy.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji