Tablet Zebra ET56

Cena netto
OD 11 465,58 zł (+23% VAT = 14 102,66 zł)

2 646,05€ (+23% VAT = 3 254,64€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Ekran
Dane techniczne
Wymiary
Bateria
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Tablet Zebra ET56

Czy tablet klasy korporacyjnej można z łatwością dostosować do pracy w niemal każdym środowisku i do wszelkiego rodzaju zadań? Tak, Zebra ET56 łączy w sobie estetykę urządzeń klasy konsumenckiej i wydajność urządzeń klasy korporacyjnej - spełnia tym samym potrzeby biznesowe całego przedsiębiorstwa.

Urządzenie posiada normę szczelności IP65 oraz odporność na upadek do 1m – więc użytkownicy nie muszą martwić się, iż uszkodzą tablet, gdy przez przypadek upuszczą go, lub wyleją na niego napój. Wykonanie ekranu ze szkła Corning Gorilla z technologią Native Damage Resistance sprawia, że urządzenie jest odporne na upadki w trakcie codziennego użytkowania. Tablet Zebra ET56 dzięki wysokiemu standardowi sieci WLAN jest w pełni przygotowany do codziennej intensywnej pracy w firmie.

Zebra ET56 to tablet dedykowany zarówno do pracy wewnątrz budynków, jak i w terenie. Jego wytrzymała konstrukcja, nieprzerwane zasilanie z baterii oraz estetyka urządzenia konsumenckiego, zadowoli nie tylko osoby pracujące w handlu detalicznym, czy też przedstawicieli handlowych, ale również personel serwisowy, kierowców pojazdów dostawczych i pracowników magazynu.

 Ponadto, Tablet Zebra ET56 charakteryzuje:

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 8.4” lub 10.1”

- Funkcje: Głośnik, kamera tylna, kamera przednia, GPS

- Interfejs: USB

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, NFC, 4G (LTE)

- System operacyjny: Windows 10 IoT Enterprise

- Dane techniczne: Procesor 1.6GHz, pamięć RAM 4GB, pamięć Flash 64GB

- Bateria: 3300mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy

- Szeroka gama akcesoriów pasująca zarówno do wcześniejszych modeli ET50 i ET55, jak i nowych ET51 i ET56

 

Urządzenie Zebra ET56 to doskonała inwestycja w rozwój firmy.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji