Wycofany z produkcji
Terminal Zebra Omnii XT15
 

Terminal Zebra Omnii XT15

Cena netto
OD 4 960,50 zł (+23% VAT = 6 101,41 zł)

1 147,25€ (+23% VAT = 1 411,12€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Terminal Zebra MC9300

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Zebra Omnii XT15

Zebra Omnii XT15 (dawniej Psion Omnii XT15) to wyjątkowy komputer mobilny charakteryzujący się modułową i wytrzymałą konstrukcją, spełniającą wymagania dwóch klas szczelności – IP65 oraz IP67, które dają użytkownikowi pewność, iż urządzenie będzie działać poprawnie nawet w przypadku oblania go wodą, pracy w ulewnym deszczu, bądź upuszczenia go na beton z wysokości 2 metrów.

Terminale mobilne serii Omnii XT15 dedykowane są dla firm, które wymagają niezawodności, wydajności oraz wysokiej odporności – dla firm zajmujących się obsługą terenową, dostawami kurierskimi, odczytami wskazań urządzeń pomiarowych, handlem detalicznym, kontrolami informacji o zwierzętach hodowlanych, magazynowaniem, czy też produkcją. Dzięki modelowi biznesowemu „open source” zapewniającemu elastyczność oraz swobodę dostosowania urządzenia do potrzeb konkretnego użytkownika, a także możliwości pracy w najcięższych warunkach, komputer mobilny XT15 stał się ikoną w świecie przemysłu.

Psion Omnii XT15 dostępny jest w 3 różnych wersjach:

a) Omnii XT15 – dedykowany do zastosowań w logistyce łańcucha dostaw. Dzięki wszechstronnej platformie, na której zostało oparte urządzenie, użytkownik jest w stanie dostosować go do stale zmieniających się wymagań rynkowych.

b) Omnii XT15ni – zaprojektowany z myślą o pracownikach wykonujących swe obowiązki w niebezpiecznych warunkach. Urządzenie posiada certyfikat UL potwierdzający jego niepalność. Dedykowane jest do pracy w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, naftowym, gazowym oraz w sektorze usług komunalnych i produkcyjnych.  

c) Omnii XT15f – model przystosowany do zarządzania zapasami w najniższych temperaturach. Urządzenie bez problemu poradzi sobie z realizacją zadań na najzimniejszych etapach łańcucha dostaw – od rampy ładunkowej, poprzez chłodnie w fabryce lodów, aż po prace wykonywane w mroźny, zimowy dzień.

Charakterystyka terminala Zebra Omnii XT15:

- Rodzaj skanera: Laser 1D lub Imager 2D

- Klawiatura: Alfanumeryczna (59 klawiszy), numeryczna (36 klawiszy), numeryczna Alpha Modified (34 klawisze)

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 3,7”

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth

- System operacyjny:Windows CE 6.0

- Dane techniczne: Procesor 800MHz, pamięć RAM 512MB, pamięć Flash 1GB

- Bateria:5300mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy, oprogramowanie Mobicontrol

- Szeroka gama akcesoriów.

Zapewnij swojej firmie elastyczne urządzenie, które nie zawiedzie nawet w najtrudniejszych warunkach!

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji