Wszystkie konfiguracje
Producent nie wyznaczył następcy

Tablet Getac F110 G4 Premium

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt

Ten produkt jest niedostępny

Dodatki
Dane techniczne

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Tablet Getac F110 G4 Premium

Getac F110 G4 Basic to wzmocniony tablet stworzony z myślą o pracy w najcięższych warunkach. Ultrawytrzymała obudowa chroni najwrażliwsze komponenty przed skutkami upadków, kurzem, czy też płynami. Ekran modelu F110 został oparty o technologię LumiBond 2.0, która sprawia, iż wyświetlacz posiada lepszy kontrast, bardziej wyraziste kolory, a jego czytelność i trwałość zaskakuje nawet najbardziej wymagających użytkowników. Cztery tryby obsługi ekranu dotykowego oraz rysik z cienką końcówką pozwalają na wykonywanie podpisów i notatek nawet przy niesprzyjającej aurze, takiej jak deszcz.

Jednym z bardzo ważnych aspektów charakteryzujących tablet Getac F110 to kwestia bezpieczeństwa – urządzenie pozwala użytkownikowi zabezpieczyć swój profil poprzez wieloskładnikowe uwierzytelnianie i czuć się pewnie w obliczu potencjalnych zagrożeń i włamań.

Użytkownicy tabletu Getac F110 określają go jako „pancerny” – urządzenie posiada maksymalną ochronę przez wstrząsami, wibracjami, upadkami, płynami, czy skrajnymi temperaturami. Tablet został nawet niezależnie przetestowany, dzięki otrzymał certyfikację według norm IP65, MIL-STD-810G i MIL-STD-461F.

Ponadto, model F110 marki Getac charakteryzuje się:

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 11.6”

- Funkcje: GPS, kamera tylna, kamera przednia, funkcja hot swappable, głośnik, digitizer, potrójny port antenowy

- Interfejs: USB, HDMI, Ethernet

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, 4G

- System operacyjny: Windows 10 Professional

- Dane techniczne: Procesor 2.5GHz/2.7GHz, pamięć RAM 4GB/16GB, dysk SSD 128GB/256GB

- Bateria: 2x 2160mAh

 

Getac F110 to lider na rynku tabletów przemysłowych – od tej pory duży ekran i niska waga urządzenia nie są określeniami, które wykluczają się nawzajem.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji