Terminal Zebra TC51

Cena netto
OD 4 510,82 zł (+23% VAT = 5 548,31 zł)

1 051,25€ (+23% VAT = 1 293,04€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Terminal Zebra TC52x

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Zebra TC51

Wiele firm poszukuje obecnie rozwiązań, które będą łączyły w sobie wieloletnią trwałość, wytrzymałość i prostotę oraz design i nowoczesność przywołujące na myśl smartphone. Z odpowiedzią przychodzi marka Zebra i ich terminal TC51. Jest to urządzenie, dzięki któremu pracownicy mogą osiągnąć najwyższą wydajność w trakcie pracy, dbając o bezpieczeństwo firmowych danych i nie powodując konieczności odbycia specjalistycznego szkolenia z obsługi komputera mobilnego. Gwarancja jakości sprawiła, że terminale od firmy Zebra są jednymi z najchętniej kupowanych urządzeń do przemysłu i logistyki. 

Dzięki procesorowi 1.8GHz urządzenie oszczędza do 15% energii, a aplikacje działają do 5 razy szybciej, co na pewno sprawdzi się w przypadku wykonywania procesów wymagających wzmożonej mocy obliczeniowej urządzenia. Ponad to urządzenie wyposażone jest w pamięć RAM 2GB/4GB oraz pamięć Flash 16GB/32GB. Terminal Zebra TC51 dedykowany jest przedsiębiorstwom zajmującym się handlem detalicznym, przemysłem lekkim, magazynom, a także służbie zdrowia.

Model TC51 został wyposażony w zintegrowany skaner Imager 2D oraz zestaw narzędzi Mobility DNA, w którego skład wchodzą aplikacje biznesowe i programistyczne zwiększające produktywność oraz możliwości zarządcze urządzeniem. Ekran dotykowy o przekątnej 5” ze strefą Active Edge przy krawędzi wyświetlacza, pozwala użytkowniku stworzyć własne przyciski/odnośniki do ulubionych funkcji oraz aplikacji.

Szczegółowe cechy terminala Zebra TC51:

- Rodzaj skanera: Imager 2D

- Klawiatura: Ekranowa

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 5”

- Funkcje: Push to talk, kamera

- Interfejs: USB

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, NFC

- System operacyjny: Android 6.0

- Dane techniczne: Procesor 1.8GHz, pamięć RAM 2GB/4GB, pamięć Flash 16GB/32GB

- Bateria: 4300Ah

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy, oprogramowanie Google Mobile Services

- Szeroka gama akcesoriów pasująca do większości urządzeń serii TC.

Usprawnij pracę swojej firmy już dziś – zapytaj o wycenę Zebra TC51!

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji