Wszystkie konfiguracje
Producent nie wyznaczył następcy

Terminal Zebra TC70x

Cena netto
OD 6 535,23 zł (+23% VAT = 8 038,33 zł)

1 357,35€ (+23% VAT = 1 669,54€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt

Ten produkt jest niedostępny

Dane techniczne
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Zebra TC70x

Pracuj wydajniej i lepiej służ pomocą swoim klientom, dając swoim pracownikom komputery podręczne klasy korporacyjnej, które przetrwają pracę w terenie lub w hali produkcyjnej, komunikują się i mają dostęp do informacji w czasie rzeczywistym.

Terminal Zebra TC70x to profesjonalne urządzenie zbudowane od podstaw dla przedsiębiorstw:

- Wytrzymały i gotowy do codziennego użytku w przedsiębiorstwie wewnątrz i na zewnątrz czterech ścian

- Systemy operacyjne Android

- Łączność 802.11a/b/g/n zapewniająca dostęp do informacji w dowolnym miejscu i czasie

- Rozszerzenia mobilności (Mx) firmy Zebra, warstwa funkcji, które przekształcają Androida z konsumenckiego systemu operacyjnego (OS) w prawdziwy system operacyjny klasy korporacyjnej

- Mobility DNA, pakiet aplikacji umożliwiających elastyczność narzędzi programistycznych

- Najbardziej zaawansowany silnik skanowania z możliwością przechwytywania danych z większego zasięgu

Każdy element platformy mobilnej Android jest prostszy dzięki DNA Mobility DNA firmy Zebra. Dzieje się tak, ponieważ od samego początku dysponujesz najbardziej wszechstronnym w branży pakietem mobilności niezbędnym do przyspieszenia Twojego terminala mobilnego Zebra TC70x. Więcej gotowych aplikacji dla użytkowników końcowych, solidniejsze narzędzia administracyjne i łatwiejsze tworzenie aplikacji. Mobility DNA, stworzone z myślą o przedsiębiorstwach, sprawia, że ​​łatwość, pewność i wartość są nieodłączne dla Twojej inwestycji i pełnej linii komputerów mobilnych z systemem Android.

Twoi pracownicy polegają na swoich urządzeniach mobilnych niemal w każdej minucie dnia pracy. To wymieniana przez użytkownika bateria terminala Zebra TC70x zapewnia pracownikom wystarczającą ilość energii na najdłuższą zmianę, a urządzenie jest zawsze dostępne. Bogactwo łatwo dostępnych wskaźników baterii sprawia, że ​​identyfikacja, usuwanie i wymiana starzejących się baterii jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. A dzięki trybowi Warm Swap użytkownik może wymienić baterię bez konieczności wyłączania urządzenia lub zamykania otwartych aplikacji.

Wszechstronna rodzina akcesoriów komputera mobilnego Zebra TC70x obejmuje zatrzaskowy czytnik pasków magnetycznych do płatności mobilnych, mobilne urządzenie płatnicze Bluetooth do paska magnetycznego oraz chipa i kodu PIN, kaburę, pasek na rękę, zatrzaskowy uchwyt spustowy i wiele innych, gwarantując łatwe zaspokajanie potrzeby wielu różnych typów użytkowników wykonujących wiele różnych rodzajów zadań. Wielogniazdowe ładowarki akumulatorów i wyjątkowy ShareCradle - wielogniazdowa stacja dokująca, która może obsłużyć terminale Zebra TC70x i przyszłe urządzenia Zebra - sprawiają, że zarządzanie zapleczem jest łatwe i opłacalne.

Terminal mobilny Zebra TC70x posiada wytrzymałą konstrukcję zapewniającą niezawodną codzienną pracę w najbardziej wymagających środowiskach zewnętrznych.

Pozwól użytkownikom wybrać preferowaną parę danych wejściowych: palec i palec w rękawiczce lub palec i rysik - idealne do wyraźnego przechwytywania podpisów. Inteligentny wyświetlacz o przekątnej 4.7 cala automatycznie dostosowuje się do potrzeb, w przeciwieństwie do konkurencyjnych urządzeń, które wymagają regulacji ustawień za każdym razem, gdy użytkownik zmienia metodę wprowadzania danych.

Dzięki czterokrotnie większej głośności niż popularne smartfony i technologii redukcji szumów, komputer mobilny Zebra TC70x zapewnia krystalicznie czysty dźwięk na obu końcach każdej rozmowy. Wsparcie dla Workforce Connect Push-to-Talk Express i Pro zapewnia natychmiastowe połączenie ze współpracownikami w terenie, a także przełożonymi i innym personelem pomocniczym w biurze, tworząc wysoce współpracującą siłę roboczą, która może natychmiast reagować na potrzeby klientów.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji