Wycofany z produkcji
Terminal Zebra TC75
 

Terminal Zebra TC75

Cena netto
OD 6 089,54 zł (+23% VAT = 7 490,13 zł)

1 408,38€ (+23% VAT = 1 732,30€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Zebra TC75

W celu zwiększenia wydajności oraz polepszenia obsługi klienta, pracownicy terenowi muszą być wyposażeni w mobilne komputery, które pozwolą im na kontakt ze współpracownikami oraz szybki dostęp do potrzebnych informacji. W odpowiedzi na oczekiwania użytkowników, firma Zebra stworzyła serię TC75 – terminale klasy korporacyjnej charakteryzujące się wytrzymałością, dbałością o szczegóły i łatwością w użyciu. Urządzenia zostały oparte o platformę Android, dzięki czemu ich obsługa jest tak prosta i intuicyjna jak korzystanie ze zwykłego smartfona.

Terminal mobilny TC75 gwarantuje użytkownikom nieprzerwany dostęp do praktycznie wszystkich informacji pochodzących z firmowych systemów o dowolnej porze, z każdego miejsca. Dzięki funkcji komunikacji głosowej Push to Talk pracownik terenowy może w szybki sposób skontaktować się ze współpracownikami, przełożonymi, czy dyspozytorami bez konieczności posiadania drugiego urządzenia, np. telefonu. Obsługa sieci komórkowej 4G umożliwi natomiast szybki i nieprzerwany dostęp do danych potrzebnych w trakcie wykonywania codziennych obowiązków, a wbudowany moduł GPS pozwoli na bezproblemowo poruszanie się w mieście. 

Zebra TC75 został wyposażony w zaprojektowane przez firmę Zebra rozszerzenie Mobility Extensions (Mx), które pozwala dodać warstwę funkcji, których nie posiadają urządzenia mobilne ze standardowym systemem Android. Rozwiązanie Mx instalowane jest bezpłatnie na firmowych terminalach, a użytkownik w pełni kontroluje jakie opcjonalne funkcje chce aktywować. Co więcej, Mobility Extensions zapewnia połączenie Wi-Fi klasy biznesowej, dzięki czemu bezpieczeństwo przesyłanych danych osiąga jeszcze wyższy poziom.

Charakterystyka terminala Zebra TC75:

- Rodzaj skanera: Imager 2D

- Klawiatura:Ekranowa

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 4,7”

- Funkcje: GPS, kamera, funkcja Push to Talk

- Interfejs: Micro USB

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, 4G (LTE)

- System operacyjny:Android 4.4

- Dane techniczne: Procesor 1.7GHz, pamięć RAM 1GB, pamięć Flash 8GB

- Bateria:4620mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy, oprogramowanie Google Mobile Services

- Szeroka gama akcesoriów kompatybilna dla całej serii TC7X.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji