Wycofany z produkcji
Terminal wózkowy Zebra VH10 Standard
 

Terminal wózkowy Zebra VH10 Standard

Cena netto
OD 9 507,90 zł (+23% VAT = 11 694,72 zł)

2 194,25€ (+23% VAT = 2 698,93€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Terminal wózkowy Zebra VC8300

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal wózkowy Zebra VH10 Standard

Każdego dnia pracownicy Twoich wózków widłowych i innych urządzeń do transportu materiałów są pod presją, aby przemieszczać więcej produktów do, przez i z magazynu, aby sprostać wymaganiom klientów. Będzie to wymagało nowego poziomu wydajności i dokładności. Z tym zadaniem poradzi sobie idealnie terminal wózkowy Zebra VH10. VH10 jest zbudowany tak, aby dostarczać w czasie rzeczywistym informacji potrzebnych pracownikom do szybkiego i prawidłowego wykonania pracy - w korytarzach magazynu, na podwórku lub w chłodni. Zyskujesz produktywność, genialnie zaprojektowaną obudowę - ze wszystkimi funkcjami potrzebnymi do naprawdę bezbłędnej realizacji zadań w najbardziej wymagających środowiskach. 

Wiele opcji montażu, w tym standardowe mocowania RAM i 10-sekundowe mocowanie z mechanizmem szybkiego zwalniania, a także kompaktowe rozmiary modelu VH10 ułatwiają montaż nawet w najmniejszych pojazdach. 

Tylko Zebra VH10 oferuje wsparcie dla Wi-Fi i Narrowband, gwarantując to, co najlepsze z obu światów. Obsługa Wi-Fi 802.11a/b/g/n zapewnia kompatybilność z praktycznie każdą bezprzewodową siecią LAN i dużą przepustowość do obsługi nowoczesnych graficznych interfejsów użytkownika dzisiejszych wymagających aplikacji. Obsługa wąskopasmowa zapewnia solidną, niedrogą i bezpieczną łączność bezprzewodową dla prostych transakcji danych w rozległych obszarach zewnętrznych, takich jak porty morskie, stocznie kolejowe, lotniska i rozległe place zewnętrzne w fabrykach - niezależnie od obecności przeszkód, które zwykle tworzą dziury w zasięgu, takie jak metalowe pojemniki, ciecze, a nawet inne sieci bezprzewodowe 2.4GHz. 

Dodaj skaner przewodowy lub bezprzewodowy Zebra, aby szybko i dokładnie odczytać dowolny kod kreskowy - nawet kody zabrudzone lub uszkodzone. Dodaj mikrofon typu „naciśnij i mów”, aby umożliwić natychmiastową komunikację głosową z operatorami pojazdów. 

Wymień dwa najbardziej narażone na uszkodzenia elementy w ciągu kilku minut bezpośrednio w swoim zakładzie - klawiaturę i ekran dotykowy - bez konieczności wysyłania ich do punktu serwisowego. W komputerze wózkowym Zebra VH10 to możliwe! 

Model VH10f zapewnia prawdziwą pracę bez szronu i kondensacji w chłodniach - dzięki ekranowi dotykowemu i podgrzewaczom płytowym, inteligentnym czujnikom temperatury, które automatycznie sterują grzejnikami i prędkością ogrzewania, elastomerową klawiaturą, która działa pomimo oblodzenia i nie tylko. 

Korzystaj z tych samych uchwytów, akcesoriów i aplikacji, które masz obecnie w swoich wcześniejszych komputerach przenośnych Zebra do montażu w pojazdach, umożliwiając świadomą kosztowo aktualizację do najnowszych technologii w celu poprawy produktywności, obsługi klienta i satysfakcji.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji