Wycofany z produkcji
Terminal Datalogic Memor X3
 
Następcą tego modelu jest: Terminal Datalogic Memor K

Terminal Datalogic Memor X3

Cena netto
OD 1 994,75 zł (+23% VAT = 2 453,54 zł)

433,03€ (+23% VAT = 532,63€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Datalogic Memor X3+

Mały, smukły i lekki komputer mobilny Datalogic Memor X3 zapewnia doskonałą ergonomię przy obsłudze jedną ręką oraz solidną, szczelną konstrukcję, która wytrzymuje niezamierzone upadki oraz kontakt z wodą i pyłem. Modele laserowe są wyposażone w okienko skanowania zabezpieczone Corning Gorilla Glass 2, które gwarantuje optymalną wydajność skanowania. 

Do przechwytywania kodów 1D / liniowych do wyboru są technologie laserowe lub liniowe. Model lasera oferuje szybki odczyt i większą głębię ostrości, podczas gdy liniowy imager zapewnia wysoką responsywność przy odczytywaniu źle wydrukowanych lub uszkodzonych kodów. Dodatkowo dostępna jest opcja obrazowania obszaru do odczytu kodów 2D, liniowych i piętrowych. 

Komputer mobilny Memor X3 oferuje standardowe systemy operacyjne, szybszy mikroprocesor i więcej pamięci RAM dla aplikacji. Duża ilość pamięci Flash umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych i zarządzanie dużymi bazami danych, a dostępne dla użytkownika gniazdo kart SD obsługuje do 32GB, co pozwala na dalsze rozszerzenie pojemności pamięci. 

Terminal mobilny Datalogic Memor X3 dostępny jest w wersji Batch lub Wi-Fi, co pozwala na przesyłanie danych przez standardy przewodowe interfejsy (USB, RS-232 lub Ethernet, za pośrednictwem stacji dokującej) lub przez w pełni kompatybilny z Cisco moduł radiowy 802.11a/b/g/n, obsługujący protokoły bezpieczeństwa, takie jak WPA i WPA2. 

Wyposażony w zasilacz i pełen zestaw narzędzi programowych (w tym Wavelink Avalanche ™), komputer mobilny Datalogic Memor X3 jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z pudełka!

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji