Terminal Honeywell EDA5S

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Dodatki
Komunikacja
Dane techniczne

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Honeywell EDA5S

ScanPal EDA5S to nowy komputer mobilny firmy Honeywell z serii ScanPal, wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 2.0GHz i solidną łączność bezprzewodową przez NFC, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1 i 4G LTE.

Terminal radiowy Honeywell EDA5S wyposażony jest w wyraźny 5,5-calowy ekran dotykowy Gorilla Glass i ergonomiczna, przemysłowa konstrukcja pomagają znacznie poprawić komfort i wrażenia użytkownika. Jego lekka i smukła konstrukcja oznacza, że ​​użytkownicy mogą z łatwością obsługiwać urządzenie jedną ręką, nosić je w kieszeniach i cieszyć się komfortem przez cały dzień. 13-megapikselowy aparat tylny umożliwia użytkownikom przechwytywanie obrazów o wysokiej rozdzielczości w celu dokumentacji wysokiej jakości obrazu, a 5-megapikselowy aparat przedni umożliwia użytkownikom komunikację wideo.

Kolektor Honeywell EDA5S posiada całkowicie nowy i wydajny silnik skanujący Honeywell S0703, który umożliwia dokładny i szybki odczyt nawet uszkodzonych lub niekompletnych kodów kreskowych. Wyposażony w wytrzymałą obudowę i uszczelnienie o stopniu ochrony IP67, terminal danych Honeywell EDA5S może pracować w trudnych i wymagających warunkach środowiskowych. Bateria 3060mAh zapewnia 8 godzin pracy bez przerwy. Bateria jest również łatwo wyjmowana i obsługuje szybkie ładowanie 3.0.

Komputer mobilny Honeywell EDA5S (wersja WWAN) obsługuje jednocześnie jedną kartę nano SIM i jedną kartę eSIM. Karta eSIM umożliwia proste zarządzanie subskrypcjami różnych operatorów sieci komórkowych, umożliwiając w ten sposób łatwe przełączanie się między operatorami bez konieczności zarządzania wieloma fizycznymi kartami SIM. EDA5S jest zbudowany na systemie Android 11 i można go zaktualizować do systemu Android 13, co zmniejsza problemy z konserwacją i zapewnia długoterminowe wsparcie. Został również zweryfikowany w ramach AER (Android Enterprise Recommended), inicjatywy prowadzonej przez Google, która pomaga firmom pewnie wybierać, wdrażać i zarządzać urządzeniami i usługami z Androidem najlepiej dostosowanymi do ich potrzeb.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji