Wszystkie konfiguracje

Terminal Honeywell CT45XP

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt

Ten produkt jest niedostępny

Skaner
Dodatki
Komunikacja
Inne

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Honeywell CT45XP

Nowy terminal radiowy Honeywell CT45XP oferuje zintegrowane, powtarzalne i skalowalne podejście oparte na wspólnej platformie sprzętowej i programowej Mobility Edge — zapewniając stabilność i bezpieczeństwo w przedsiębiorstwie, dzięki zastosowaniu wydajnego procesora Qualcomm, który gwarantuje obsługę od Androida 11 do systemu Android 13., wersje 14 i 15 są uzależnione od wykonalności.

Honeywell CT45XP wykorzystuje najnowszą technologię Wi-Fi 6, aby ułatwić dostęp do istotnych informacji z niskim opóźnieniem, nawet w bardzo gęstym środowisku połączonym. Pracownicy mogą teraz efektywnie uzyskiwać dostęp do sieci poza 4 ścianami za pomocą zaawansowanej technologii 4G-LTE, zapewniając mobilnym pracownikom pierwszej linii stały dostęp do kluczowych informacji w celu składania zamówień, sprawdzania zapasów, sprawdzania stanu zamówienia lub skanowania przedmiotów w dowolnym miejscu i czasie.

Przestój w działaniu skutkuje utratą przychodów. Kolektor Honeywell CT45XP umożliwia pracownikom mobilnym pracę w drodze, w deszczu lub w zakurzonym magazynie. Komputer przenośny CT45XP został zaprojektowany, aby wytrzymać wymagające środowiska bez niekorzystnych uszkodzeń lub narażenia na integralność urządzenia lub poświęcenia się korzyściom ergonomicznym. Honeywell CT45XP został zbudowany w oparciu o smukłą konstrukcję ze zwiększoną wytrzymałością, stając się kompaktowym urządzeniem, które pracownicy mobilni mogą wygodnie nosić przez całą zmianę i które jest w stanie wytrzymać przypadkowe upuszczenia i upadki.

W pełni zintegrowana z rozwiązaniem Honeywell Operational Intelligence, dostępna z opcjami skanowania FlexRange i 7. generacji, 8-megapikselową przednią kamerą i pełnym zestawem uruchamianych akcesoriów, terminal mobilny Honeywell CT45XP zwiększa użyteczność urządzenia klasy korporacyjnej, oferując rozwiązanie konwergentne, aby zaspokoić zapotrzebowanie na liczenie cykli, dostawę na żądanie, zarządzanie zasobami itp. W połączeniu z wyświetlaczem o pełnej rozdzielczości 1920x1080 pix, znacznie zwiększa wrażenia użytkownika.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji