Wszystkie konfiguracje

Terminal Zebra MC2700

Cena netto
OD 2 327,68 zł (+23% VAT = 2 863,05 zł)

514,01€ (+23% VAT = 632,23€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Dodatki
Dane techniczne
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Zebra MC2700

Jeśli chodzi o zwiększenie możliwości pracowników w małych i średnich firmach, terminal mobilny Zebra MC2700 zapewnia mobilność „bez kompromisów” w przystępnej cenie. Połącz praktycznie każdego pracownika w dowolnym miejscu dzięki opcjom Wi-Fi i 4G (LTE). Ekran dotykowy i klawiatura zapewniają doskonałą elastyczność zastosowań. Niezrównana ergonomia ustawia swoim konkurentom poprzeczkę bardzo wysoko. Odpowiedni poziom wytrzymałości gwarantuje niezawodne działanie. A narzędzia Mobility DNA sprawiają, że Twoje urządzenia Zebra MC2700 są łatwiejsze w obsłudze, zarządzaniu i zabezpieczeniu.

Wspólne urządzenia mogą łatwo przenosić zarazki, które mogą powodować poważne choroby między pracownikami. Dlatego komputer przenośny Zebra MC2700 jest przystosowany do częstego wycierania za pomocą popularnych środków dezynfekujących, w tym wybielaczy, nadtlenku wodoru i alkoholu.

Standardowa bateria, w którą wyposażony jest kolektor Zebra MC2700 wystarcza na prawie dwie pełne zmiany w każdym środowisku – 16.5 godziny w temperaturze pokojowej i 14 godzin w temperaturze -20°C. Bateria o powiększonej pojemności zapewnia zasilanie przez całą dobę - ponad 23 godziny w temperaturze pokojowej i ponad 19 godzin w temperaturze -20°C. A kiedy musisz szybko wymienić baterie, w trybie Warm Swap nie ma potrzeby wyłączania urządzenia lub zamykania aplikacji.

Pełen zestaw akcesoriów klasy biznesowej dedykowanych terminalowi Zebra MC2700 obejmuje wielogniazdowe ładowarki i doki do urządzeń, umożliwiające łatwe i ekonomiczne zarządzanie zapleczem, jednogniazdowe urządzenia wielofunkcyjne na biurko i zapasową ładowarkę akumulatorów do określonych lokalizacji, różnorodne opcje przenoszenia - paski na rękę i kaburę , dołączany uchwyt spustowy i nie tylko.

Terminal danych Zebra MC2700 wyposażony w Mobility Extensions (Mx) zapewnia ponad sto dodatkowych funkcji, które można dodać do standardowego Androida, aby poprawić bezpieczeństwo, obsługę przechwytywania danych, łączność bezprzewodową i łatwość zarządzania urządzeniami. Ty decydujesz – czego potrzebujesz i kiedy tego potrzebujesz.

Z łatwością przygotuj kilka lub tysiące urządzeń z Androidem, szybko skanując kod kreskowy lub dotykając tagu NFC. W trybie ograniczonego dostępu to Ty decydujesz, czy usługi Google Mobile są odpowiednie dla Twoich pracowników - wystarczy kliknąć, aby dezaktywować lub ponownie aktywować.

Enterprise Home Screen dostępny w Twoim Zebra MC2700 daje Ci kontrolę nad tym, co Twoi pracownicy mogą robić z Twoimi urządzeniami. Możesz tworzyć różne konfiguracje dla różnych zespołów - nie jest wymagany programista.

Wyeliminuj wysokie koszty wysyłania urządzeń, które nie wymagają naprawy, do centrum napraw firmy Zebra. To proste w użyciu narzędzie umożliwia administratorom i użytkownikom końcowym przetestowanie głównych systemów na komputerach mobilnych Zebra MC2700 za naciśnięciem jednego przycisku w celu ustalenia, czy urządzenie można naprawić na miejscu - czy też należy je wysłać do serwisu zewnętrznego.

Odblokuj dodatkowe, potężne narzędzia, aby zwiększyć produktywność siły roboczej, bezpieczeństwo urządzeń Zebra MC2700 i otrzymać dużą prostotę wdrażania. Uzyskaj doskonałą jakość głosu i szybkie połączenia danych, dzięki technologii Full Fusion i WorryFree WiFi. Zmaksymalizuj prostotę i dokładność wprowadzania danych, dzięki klawiaturze korporacyjnej i skanowaniu wielu kodów kreskowych. Łatwe śledzenie i znajdowanie zaginionych urządzeń umożliwia Device Tracker. Znajdź i wymień starzejące się baterie za pomocą konsoli PowerPrecision.

Uruchamiaj istniejące aplikacje TE terminalu mobilnym Zebra MC2700 z opcjonalną emulacją terminala Zebra LiteTM - nie są wymagane modyfikacje hosta, zmiany procesów ani szkolenie użytkowników. Gdy jesteś gotowy na migrację do ekranów dotykowych, opcjonalny All-touch TE oparty na technologii Ivanti Velocity automatycznie przekształca zielone ekrany w intuicyjne ekrany dotykowe - bez kodowania. Dzięki przeglądarce Zebra Enterprise Browser można łatwo tworzyć bogate w funkcje aplikacje internetowe, które integrują wszystkie funkcje terminali Zebra MC2700.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji