Terminal Zebra TC53

Cena netto
OD 6 718,10 zł (+23% VAT = 8 263,27 zł)

1 576,13€ (+23% VAT = 1 938,64€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Skaner
Dane techniczne

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Zebra TC53

Przedstawiamy terminal radiowy Zebra TC53, pierwszego członka nowej generacji komputerów mobilnych Zebra, zaprojektowanych z myślą o większej wydajności. Co sprawia, że ​​to urządzenie różni się od dotychczasowych modeli? Nowe rozwiązania i technologie czujników na nowo definiują możliwości — od płatności mobilnych po wymiarowanie paczek. Wszystkie najnowsze technologie bezprzewodowe zapewniają pracownikom szybszy i bardziej niezawodny dostęp do informacji potrzebnych do wykonania pracy. Wiodący w swojej klasie 6-calowy ekran pozwala pracownikom widzieć więcej, robić więcej — i mniej przewijać. Narzędzia Mobility DNA firmy Zebra zapewniają przewagę, maksymalizując produktywność użytkowników przy jednoczesnej minimalizacji udziału IT w całym cyklu życia urządzenia. Nowe technologie produkcyjne sprawiają, że kolektor Zebra TC53 jest cieńszy, a jednocześnie jeszcze bardziej wytrzymały.

Uzyskaj praktycznie natychmiastowy czas reakcji w najbardziej wymagających aplikacjach, dzięki wiodącej w swojej klasie mocy przetwarzania, pamięci i pamięci masowej — ośmiordzeniowemu procesorowi Qualcomm 6490 nowej generacji, do 8GB pamięci RAM i 128GB pamięci Flash oraz karcie MicroSD o pojemności 2TB. Zapewnij swoim pracownikom najszybsze prędkości przesyłu danych, dzięki Wi-Fi 6E.

Dzięki terminalowi mobilnemu Zebra TC53 uzyskasz największą, najwyższą rozdzielczość i najjaśniejszy wyświetlacz w tej klasie produktów. Ekrany są czytelne w pomieszczeniach i na zewnątrz. Technologia od krawędzi do krawędzi oznacza więcej wyświetlanych informacji i mniej przewijania. Pracownicy mogą używać rysika lub palca, z rękawicą lub bez — bez konieczności zmiany trybów.

Zyskaj zasilanie przez całą zmianę, aby lepiej zarządzać akumulatorami dzięki standardowym bateriom Zebra PowerPrecision+ 4400mAh i rozszerzonym 6600mAh. Co więcej, dzięki trzem zintegrowanym mikrofonom, dwóm głośnikom i obsłudze bezprzewodowych i przewodowych zestawów słuchawkowych kontakt ze współpracownikami jest jeszcze łatwiejszy. Zintegrowana kamera 16 MP oferuje najwyższą rozdzielczość w swojej klasie. A dzięki opcjonalnej optycznej stabilizacji obrazu (OIS) można łatwo robić ostre, szczegółowe zdjęcia w celu udokumentowania stanu, dowodu dostawy i nie tylko.

Wybierz silnik skanowania SE4720 1D/2D dla standardowych zakresów skanowania lub SE55 1D/2D Advanced Range z technologią Intellifocus do skanowania przedmiotów znajdujących się w dłoni lub w całym pomieszczeniu. Obie opcje umożliwiają przechwytywanie za pierwszym razem praktycznie każdego kodu kreskowego w ułamku sekundy, niezależnie od stanu, co czyni terminal ręczny Zebra TC53 jednym z najbardziej wydajnych na rynku.

Rodzina akcesoriów komputera mobilnego Zebra TC53 zawiera ładowarkę i stacje dokujące z Ethernetem, akcesoria do użytku w pojeździe, uchwyt spustowy do intensywnych zadań skanowania, adapter RFID i uchwyt adaptera zapewniające wsteczną zgodność z istniejącymi wielogniazdowymi stacjami dokowymi TC5x ShareCradle..

Gdy użytkownik Zebra TC53 znajduje się w terenie, opcjonalny PTT Pro umożliwia wykonywanie połączeń i bezpieczne przesyłanie wiadomości przez sieć komórkową za pośrednictwem łatwej do wdrożenia, ekonomicznej usługi subskrypcji. Dodaj w pełni funkcjonalną słuchawkę PBX dzięki usłudze Workforce Connect Voice firmy Zebra. Dzięki takiemu zastosowaniu, wyeliminowano potrzebę zakupu dodatkowych urządzeń obsługujących głos i zarządzania nimi. A niestandardowy interfejs ułatwia wykonywanie nawet najbardziej złożonych funkcji telefonicznych.

Twórz rozbudowane aplikacje za pomocą Zebra TC53, które w pełni wykorzystują możliwości Twojego urządzenia, dzięki zestawowi narzędzi do zarządzania mobilnością przedsiębiorstwa. Twórz bogate w funkcje aplikacje internetowe za pomocą przeglądarki Enterprise. I łatwo przechwytuj i integruj dane z kodów kreskowych w swoich aplikacjach za pomocą interfejsu API DataWedge.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich urządzeń Zebra TC53 każdego dnia, gdy są w użyciu, dzięki LifeGuard dla Android 2. I ogranicz aplikacje i funkcje urządzenia za pomocą Enterprise Home Screen. Szybko i łatwo lokalizuj brakujące urządzenia Zebra TC53 za pomocą narzędzia Device Tracker — a dzięki baterii BLE możesz znaleźć urządzenia, nawet jeśli są wyłączone lub bateria jest rozładowana. Uzyskaj niezawodnie doskonałe połączenia Wi-Fi dzięki Wireless Fusion. Kontroluj, które usługi mobilne Google są aktywne na Twoich urządzeniach Zebra TC53 w trybie ograniczonego dostępu do sieci GMS. Przetestuj główne systemy urządzeń, aby wyeliminować niepotrzebne podróże do warsztatu naprawczego dzięki Diagnostyce urządzeń.

Konwertuj „zielone” ekrany na nowoczesne, intuicyjne, dotykowe ekrany dzięki emulacji terminala All-Touch. Daj pracownikom klawiaturę zaprojektowaną do obsługi danych dzięki klawiaturze Enterprise. Przechwytuj tylko wybrane kody kreskowe za pomocą Simulscan. Przechwytuj ustandaryzowane dane, takie jak prawa jazdy, tablice rejestracyjne za pomocą OCR Wedge.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji