Wszystkie konfiguracje

Czytnik RFID Zebra RFD8500

Cena netto
OD 4 203,54 zł (+23% VAT = 5 170,36 zł)

885,33€ (+23% VAT = 1 088,95€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt

Ten produkt jest niedostępny

Skaner
Wymiary
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Czytnik RFID Zebra RFD8500

Poszerz możliwości swoich urządzeń mobilnych, dodając jeden wielofunkcyjny sprzęt - czytnik Zebra RFD8500. To wysoce ekonomiczne rozwiązanie umożliwia wykorzystanie istniejących terminali mobilnych Zebra lub tabletów lub smartfonów innych firm do RFID i opcjonalnie do przechwytywania kodów kreskowych 1D / 2D na poziomie przedsiębiorstwa. Wystarczy sparować urządzenie mobilne z RFD8500 przez Bluetooth i jest gotowe do użycia. Zaawansowane możliwości gromadzenia danych zapewniają ultraszybkie i niezawodne działanie. Wykorzystaj w pełni swoje urządzenia przenośne, łącząc je z saniami RFID Zebra RFD8500.

Czy korzystasz już z terminali mobilnych Zebra i potrzebujesz funkcji RFID? A może używasz zwykłych tabletów lub smartfonów, ale potrzebujesz standardowych kodów kreskowych i funkcji gromadzenia danych RFID? Czytnik RFID Zebra RFD8500 stanowi idealne i ekonomiczne rozwiązanie podnoszące Twój sprzęt na wyższy poziom funkcjonalności. Urządzenie mobilne można albo przymocować do sań za pomocą uchwytu Quad Lock, albo sanie ręczne mogą być używane w trybie autonomicznym, podczas gdy podłączone urządzenie mobilne jest trzymane w kieszeni lub umieszczone na biurku w pobliżu. Zebra RFD8500 można łatwo sparować przez Bluetooth.

Czytnik Zebra RFD8500 jest dostępny jako sanki obsługujące wyłącznie technologię RFID lub razem ze zintegrowanym, wysokowydajnym urządzeniem do przetwarzania obrazu, zapewniającym najwyższej jakości rejestrację kodów kreskowych 1D i 2D. Technologia inteligentnego obrazowania PRZM firmy Zebra zapewnia niezawodne skanowanie i dekodowanie kodów kreskowych, nawet jeśli są uszkodzone, poplamione lub niskiej jakości. Znacznie przewyższa możliwości odczytu kodów kreskowych konwencjonalnych smartfonów lub tabletów. Przełączaj się między skanowaniem kodów kreskowych a odczytem RFID, naciskając po prostu przycisk.

Aby zapewnić szerokie możliwości zastosowań, sanki Zebra RFD 8500 RFID są kompatybilne z systemami Android, iOS, a wkrótce także z urządzeniami z systemem Windows. Interfejs Zebra Easy Text Interface (ZETI) umożliwia łatwą, międzyplatformową komunikację z systemem hosta w celu prostej integracji i obsługi.

Ręczne sanki Zebra RFD8500 są wyposażone w wyjątkowe funkcje RFID. Aby chronić tagi przed klonowaniem, RFD8500 obsługuje uwierzytelnianie tagów kryptograficznych. Jego ultraszybkie możliwości odczytu i zapisu ponad 700 znaczników na sekundę sprawiają, że jest to doskonałe narzędzie zwiększające wydajność przepływu pracy.

Zoptymalizowane zarządzanie energią i mocne baterie litowo-jonowe zapewniają wystarczającą ilość energii na co najmniej całą zmianę. Sanie RFID Zebra RFD8500 mogą być używane niezależnie, przechowując zebrane dane w trybie wsadowym (ponad 40000 tagów RFID i / lub 500 kodów kreskowych) i przesyłając je później do hosta. Ta opcja zapewnia maksymalną elastyczność.

Bez wątpienia czytnik RFID Zebra RFD8500 to prawdziwa korzyść dla Twojego przedsiębiorstwa, jeśli potrzebujesz wydajnych funkcji RFID i skanowania kodów kreskowych 1D / 2D (opcjonalnych).

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji