Wszystkie konfiguracje

Terminal Zebra MC3300x

Cena netto
OD 7 547,70 zł (+23% VAT = 9 283,67 zł)

1 567,64€ (+23% VAT = 1 928,19€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Skaner
Klawiatura
Dodatki
Wymiary
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Zebra MC3300x

Przedstawiamy kolejną ewolucję bardzo udanej rodziny komputerów przenośnych z klawiaturą i ekranem dotykowym, wyposażoną w nowe funkcje, które na pewno sprostają wymaganiom dzisiejszej gospodarki opartej na szybkim działaniu i e-commerce. W bardzo przystępnej cenie otrzymujesz tę samą sprawdzoną, dopasowaną, ergonomiczną konstrukcję, której zaufały już miliony użytkowników. Połączenie najnowszej, najmocniejszej i najbezpieczniejszej architektury systemu Android i opcji skanowania o rozszerzonym zasięgu, sprawia, że urządzenie z łatwością odczytuje kody kreskowej umieszczone na górnych regałach magazynowych. Co więcej, terminal Zebra MC3300x może pracować ciągle w trakcie trwania aż 3 zmian, dzięki zwiększeniu pojemności baterii aż o 35%. Czytelny ekran dotykowy, wiele opcji klawiatury oraz trzy różne kształty obudowy, sprawią, iż przechwytywanie i przesyłanie danych będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek do tej pory. Zwiększ produktywność i efektywność swoich pracowników - od hali produkcyjnej, aż po magazyn dzięki MC3300x - tylko od Zebry.

Terminal Zebra MC3300x to urządzenie niesamowicie wytrzymałe i gotowe na całodzienną pracę – producent gwarantuje, że komputer jest odporny na upadki na beton z wysokości 1.8m, posiada normę szczelności IP64, a dzięki zabezpieczeniu ekranu dotykowego i szyby skanera szkłem Corning Gorilla Glass, MC3300x chronione jest przed uszkodzeniami wynikającymi z codziennego użytkowania.

Model MC3300x posiada wydajny, ultra-mocny ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 2.2GHz, pamięć RAM 4GB i pamięć Flash 32GB, dzięki czemu urządzenie bez problemu obsłuży nawet najbardziej wymagające aplikacje zarówno obecnie, jak i w przyszłości. Rozszerzona pojemność baterii (7000mAh) zapewni natomiast, że pomimo intensywnego użytkowania, terminal będzie zasilany przez trzy zmiany bez przerwy. Z pewnością pozwoli to na oszczędność czasu i pieniędzy – zmniejsza się pula wymiennych akumulatorów o mniejszej pojemności, które trzeba ładować zdecydowanie częściej. Zebra MC3300x został wyposażony w technologię 2xU Multiple User Multiple Input Multiple Output (MU-MIMO), która pozwala punktom dostępowym komunikować się z wieloma urządzeniami jednocześnie poprzez precyzyjne kształtowanie wiązki, zwiększając przepustowość, prędkość i zasięg sieci WiFi. Przetwarzanie zostało przeniesione z urządzenia mobilnego do punktu dostępu, co wydłuża żywotność baterii. Co więcej, terminal MC3300x posiada opcję łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0, która gwarantuje dwukrotnie większą prędkość i czterokrotnie większy zasięg, co przekłada się na poprawę wydajności urządzeń peryferyjnych, takich jak skanery pierścieniowe, drukarki i zestawy słuchawkowe. Wynik? Krótszy czas reakcji aplikacji, szybsze drukowanie i lepsza jakość głosu. Został wydłużony również czas pracy baterii, ponieważ Bluetooth Low Energy zmniejsza zużycie energii.

Terminal Zebra MC3300x posiada:

- Rodzaj skanera: Laser 1D lub Imager 2D

- Klawiatura: Alfanumeryczna (47 klawiszy), funkcyjna (38 klawiszy), numeryczna (29 klawiszy)

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 4”

- Funkcje: Funkcja Hot Swap, kamera, żyroskop, funkcja Push to Talk

- Interfejs: USB

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, NFC

- System operacyjny:Android 10.0

- Dane techniczne: Procesor 2.2GHz, pamięć RAM 3GB, pamięć Flash 32GB

- Bateria: 7000mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy, oprogramowanie Google Mobile Services

- Szeroka gama akcesoriów pasująca do całej serii Zebra MC33XX.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji