Skaner Zebra MT2070

Cena netto
OD 2 625,17 zł (+23% VAT = 3 228,96 zł)

581,46€ (+23% VAT = 715,20€)

Dostęna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Skaner
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Zebra MT2070

Czytniki Zebra MT2070 to połączenie prostoty skanera z mocą mózgu komputera mobilnego i ultra-ergonomiczną obudową przypominającą pistolet. Rezultatem jest przenośny terminal mobilny - bardzo elastyczne urządzenie zdolne do usprawnienia wielu wymagających intensywnego skanowania procesów biznesowych w różnych branżach - w zakładach produkcyjnych, sklepach detalicznych, magazynach, szpitalach i nie tylko. Łatwy w obsłudze, przystępny cenowo skaner Zebra MT2070 oferuje unikalną konstrukcję hybrydową, która może działać zarówno jako skaner, jak i komputer mobilny przez cały dzień roboczy. Seria MT2000 może być używana od razu po wyjęciu z pudełka jako skaner - połączony z punktem sprzedaży (POS), laptopem lub innym systemem komputerowym - lub jako samodzielny bezprzewodowy komputer mobilny, który umożliwia inwentaryzację i inne intensywne aplikacje skanowania w dowolnym miejscu w przedsiębiorstwie.

Skaner kodów kreskowych Zebra MT2070 jest wyposażony w zaawansowane funkcje przechwytywania danych. Wybierz silnik skanowania, który najlepiej spełnia Twoje wymagania w zakresie skanowania kodów kreskowych - skaner laserowy 1-D lub imager 2-D, które zapewniają wydajność sygnaturową Zebry. Skaner laserowy 1-D oferuje niezwykły zasięg, zdolny do przechwytywania nawet uszkodzonych i słabej jakości kodów kreskowych z odległości zaledwie jednego cala / 2.54cm do nawet 192 cali / 487.68cm. Wiodący w branży imager 2-D zapewnia elastyczność w przechwytywaniu kodów kreskowych 1-D i 2-D, a także podpisów, obrazów i wideo. Ponadto światowej klasy imager 2-D ponownie wyznacza poprzeczkę dla technologii obrazowania, zapewniając niezwykłe prędkości skanowania zarówno kodów kreskowych 1-D, jak i 2-D - eliminując konieczność poświęcania przez firmy wydajności skanowania na rzecz możliwości 2-D .

Ten przystępny cenowo czytnik kodów kreskowych Zebra MT2070 oferuje taką samą specyfikację upadku jak zaawansowane, wytrzymałe urządzenia Zebry - test upadku z wysokości 1.8m wykonywany w całym zakresie temperatur roboczych. Niezawodne działanie uzyskujesz niezależnie od tego, czy urządzenie zostanie upuszczone w temperaturze pokojowej na dywan lub kafelek, czy też na rampie załadunkowej lub w sklepach na świeżym powietrzu w ekstremalnych warunkach zimowych lub letnich upałów. Podczas gdy specyfikacja upadku określa maksymalną możliwą do przeżycia wysokość uderzenia, test upadku określa wytrzymałość - seria MT2000 nie doświadczyła pogorszenia wydajności po 250 wstrząsach w obracającym się bębnie, w którym poddaje urządzenie 500 kolejnym upadkom z 3.2 stopy / 1m. A uszczelnienie IP54 zapewnia niezawodne działanie pomimo narażenia na zakurzone środowisko lub pryskającą ciecz, taką jak rozlany napój.

Skaner bezprzewodowy Zebra MT2070 jest przykładem doświadczenia Zebry w zakresie wzornictwa przemysłowego. Konstrukcja uchwytu skierowana do przodu z łatwością leży w dłoni i łączy się z kształtem pistoletu, zapewniając całodzienny komfort nawet w najbardziej intensywnych zastosowaniach. Przesuwna klawiatura alfanumeryczna pomaga zapewnić łatwe wprowadzanie danych - niezależnie od tego, czy aplikacje wymagają przede wszystkim wprowadzania numerycznego, czy tekstowego - lub obu. Klawisze programowalne umożliwiają wykonywanie szerokiego zakresu działań za jednym naciśnięciem przycisku.

Natywna certyfikacja FIPS 140-2 Level 1 zapewnia bezpieczeństwo na poziomie rządowym zarówno firmom, jak i agencjom rządowym, gwarantując łatwą i opłacalną zgodność z HIPAA, PCI i innymi przepisami branżowymi.

Standardowe środowisko programistyczne Microsoft.Net Framework umożliwia łatwe tworzenie nowych aplikacji. Ponadto przenoszenie istniejących aplikacji wsadowych i czasu rzeczywistego opracowanych dla komputerów przenośnych i skanerów Zebry, takich jak Phaser, jest praktycznie bezproblemowe - nowe oprogramowanie MCL Designer (opcjonalne) zawiera wbudowany konwerter starszych aplikacji, a klient MCL jest wstępnie załadowany na MT2070, aby łatwo przenosić nowe aplikacje. Rezultatem jest opłacalna ścieżka migracji, która umożliwia przedsiębiorstwom aktualizację do najnowszej technologii urządzeń mobilnych w celu dalszej poprawy automatyzacji przepływu pracy i produktywności pracowników - przy jednoczesnym zachowaniu istniejących inwestycji w aplikacje.

Dzięki czytnikowi bezprzewodowemu Zebra MT2070 możesz liczyć na wyjątkowy zwrot z inwestycji i niski całkowity koszt posiadania. Wielofunkcyjne urządzenie hybrydowe eliminuje potrzebę zakupu oddzielnych skanerów kodów kreskowych i komputerów przenośnych, znacznie zmniejszając kapitał i koszty operacyjne. Flagowe rozwiązanie firmy Zebra do zarządzania urządzeniami mobilnymi, platforma usług mobilnych (MSP), minimalizuje najdroższy aspekt każdego rozwiązania mobilnego - codzienne zarządzanie urządzeniami mobilnymi. MSP zapewnia nadzwyczajną scentralizowaną kontrolę, umożliwiając działowi IT zdalne przygotowywanie, udostępnianie, monitorowanie i rozwiązywanie problemów z urządzeniami - niezależnie od tego, gdzie na świecie się znajdują. A ponieważ nawet najbardziej wytrzymałe urządzenia wymagają planu wsparcia, usługa Service from the Start with Comprehensive Coverage wyznacza standard wsparcia po wdrożeniu, obejmując normalne zużycie, a także przypadkowe uszkodzenia komponentów wewnętrznych i zewnętrznych. Czas pracy pracowników jest chroniony, a nieprzewidziane wydatki na naprawy są ograniczone.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji