Wszystkie konfiguracje

Drukarka TSC TC200

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt

Ten produkt jest niedostępny

Dodatki
Komunikacja
Dane techniczne
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka TSC TC200

Drukarka etykiet TSC TC200 z rozdzielczością 203dpi i prędkością druku do 152.4 mm/s, posiada wysokiej jakości konstrukcję z podwójnymi ściankami z klapką, dzięki której ładowanie taśmy i nośników jest niezwykle proste. Dostępnych jest wiele interfejsów, takich jak USB 2.0, szeregowy i równoległy oraz wydajne oprogramowanie układowe TSPL-EZ z menedżerem plików, oprogramowaniem BASIC i samodzielnym programowaniem. Drukarka etykiet TSC TC200 ma standardową pamięć 128MB Flash, 64MB SDRAM i czytnik kart SD do rozszerzenia pamięci do 32GB.

Drukarki etykiet TSC TC200 są przydatne w zastosowaniach takich jak punkty sprzedaży, oznaczanie produktów, drukowanie paragonów / kuponów, etykietowanie zgodności, śledzenie zasobów, zarządzanie dokumentami, wysyłka / odbiór, etykietowanie próbek, kontrola zapasów, śledzenie pacjentów. Producent udziela 2 letniej ograniczonej gwarancji.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji