Wszystkie konfiguracje

Terminal wózkowy Zebra VC80

Cena netto
OD 10 565,44 zł (+23% VAT = 12 995,50 zł)

2 465,91€ (+23% VAT = 3 033,07€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Wersja
Dodatki
Ekran
Komunikacja
Dane techniczne

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal wózkowy - Zebra VC80

zapewnia operatorom pojazdów transportu bliskiego zyskać mobilny dostęp do aplikacji komputerów stacjonarnych. Pozwala to na widoczną poprawę produktywności i wydajności. Do wyboru istnieją różne konfiguracje, dzięki którym możesz dopasować urządzenie pod względem jasności ekranu, procesora, pamięci RAM oraz innych parametrów do swoich preferencji. 

Zebra VC80 dzięki swojej superwytrzymałej konstrukcji świetnie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Idealnie nadaje się do pracy w  magazynach, centrach dystrybucji, portach morskich, na lotniskach i bocznicach kolejowych. Niewielki rozmiar urządzenia umożliwia montaż w wózku widłowym, ciągniku siodłowym, dźwigu, podnośniku i wielu innych pojazdach.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji