Tablet Getac F110 G6

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Skaner
Dodatki
Komunikacja
Dane techniczne
Wymiary
Środowisko użytkowe
Bateria
Zestaw
Technologia RFID
Minimalna ilość zamówienia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Tablet Getac F110 G6

Nowy, w pełni wytrzymały tablet przemysłowy Getac F110 G6 oferuje moc i różnorodność funkcji komputera biurowego bez uszczerbku dla smukłej obudowy tabletu i łatwej obsługi w pojeździe. Jego 11.6-calowy ekran zapewnia bardzo wygodne działanie ekranu dotykowego lub podzielonego ekranu, a najnowocześniejsze opcje łączności umożliwiają niezwykle produktywny dzień pracy. Nowy Getac F110 G6 zapewnia większą moc, lepsze przechowywanie danych, lepszą wydajność baterii i szybszą łączność, minimalizując czas oczekiwania, opóźnienia i przestoje w ciągu dnia roboczego. Procesor Intel Core 11. generacji ze zintegrowaną kartą graficzną Intel Iris Xe poradzi sobie ze wszystkim, o co zostanie poproszony tablet, a nowy dysk SSD PCIe odczytuje i ładuje się prawie pięć razy szybciej niż jego poprzednik.

Wzmocniony tablet Getac F110 G6 oferuje najnowsze i najszybsze dostępne opcje połączeń przewodowych i bezprzewodowych. Thunderbolt 4 umożliwia udostępnianie danych 40 Gb/s innym urządzeniom, podczas gdy Wi-Fi 6 (802.11ax) oferuje prawie pięciokrotnie szybszą łączność WLAN niż poprzednia generacja i większą niezawodność w przypadku gęstych wdrożeń. Nowy standard Bluetooth 5.2 poprawia łączność z różnymi urządzeniami o niskim poborze mocy (LPWA), podczas gdy bezprzewodowa sieć WAN ze zintegrowanym odbiornikiem GPS/GLONASS, zawierająca najnowszy moduł Sierra Wireless, zapewnia zaawansowaną łączność z interfejsem radiowym, w tym LTE-Advanced (LTE- A).

Getac F110 G6 został zaprojektowany z myślą o wygodzie. Jego cienka i lekka obudowa z opcjonalnym twardym uchwytem i paskiem sprawia, że ​​jest bardzo łatwy do przenoszenia, a nowy i o 25% jaśniejszy 11,6-calowy ekran dotykowy (do 1000 nitów) z zastrzeżoną technologią Getac LumiBond 2.0 ułatwia odczyt i używanie(palcem, rękawiczką lub rysikiem), w słońcu i deszczu. Dostępna jest również nowa opcja akumulatora o zwiększonej pojemności, zapewniająca znaczny wzrost wydajności w porównaniu z poprzednimi generacjami.

Niestandardowe akcesoria do F110 G6, wszystkie zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Getac, obejmują stację dokującą do biura, obrotowy pasek na rękę z podpórką oraz nową odpinaną klawiaturę, oferującą łatwość i komfort pisania bez uszczerbku dla wytrzymałości i mobilności. Kompatybilność ze starszymi interfejsami jest również dostępna dla tych, którzy jej potrzebują, dzięki czemu możesz cieszyć się ulepszeniami sprzętu, których potrzebujesz i chcesz, nie tracąc niczego. Wygoda dotyczy również funkcji bezpieczeństwa F110, które zapewniają wszystkie środki, jakich oczekuje się od urządzenia przemysłowego, bez zakłóceń, utrudnień lub tarcia podczas pracy. Zniknęły osłony baterii i napędów pamięci masowej F110, które umożliwiają łatwe, beznarzędziowe wyjmowanie wymiennych baterii i dysku SSD w celu udostępniania danych i bezpieczeństwa. Dodano nową osłonę prywatności kamery, a gniazdo rozszerzeń zostało przeniesione z tyłu urządzenia na bok, dzięki czemu łatwiej jest uzyskać dostęp do różnych wieloczynnikowych środków bezpieczeństwa, takich jak skanowanie odcisków palców i skanowanie RFID.

W pełni wytrzymała obudowa tabletu Getac F110 G6 jest teraz jeszcze bardziej odporna na wstrząsy, zalanie, wibracje i upadki. Certyfikacja klasy wojskowej, z nowym standardem MIL-STD-810H, gwarantuje ekstremalne i ulepszone działanie w temperaturach od -29°C do +63°C (-20°F do 145°F), z ulepszoną ochroną przed wnikaniem, z nowym stopniem ochrony IP66, gwarantującym całkowitą odporność na kurz i zwiększoną tolerancję na wodę.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji