Tablet Honeywell ScanPal EDA71

Cena netto
OD 2 322,92 zł (+23% VAT = 2 857,20 zł)

536,09€ (+23% VAT = 659,39€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Komunikacja
Dane techniczne
Wymiary
Bateria

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Tablet Honeywell ScanPal EDA71

Honeywell ScanPal EDA71 to nowy wytrzymały tablet, gotowy do pracy w przedsiębiorstwach. Dzięki 7-calowemu wyświetlaczowi, wielu opcjom łączności i agresywnemu skanowaniu 1D / 2D doskonale nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań i zadań. Na przykład w handlu detalicznym, usługach terenowych, transporcie i logistyce, gdzie wymagana jest wytrzymałość połączona z niezawodnym przetwarzaniem danych. 

Wraz z nowym tabletem ScanPal EDA71, Honeywell oferuje tablet przystosowany do pracy w przedsiębiorstwach, oferujący agresywne funkcje skanowania kodów kreskowych 1D / 2D, co umożliwia wygodne przechwytywanie danych. Dlatego nadaje się do różnych obszarów zastosowań, takich jak handel detaliczny, transport i logistyka, a także serwis w terenie. Platformę Android 8 można zaktualizować do systemu Android 9 i 10, co sprawia, że tablet Honeywell ​​EDA71 jest inwestycją przyszłościową. 

Duży 7-calowy wyświetlacz ze szkłem Corning Gorilla Glass jest czytelny zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Wielodotykowy ekran tabletu Honeywell ScanPal EDA71 jest wygodny i można go obsługiwać nawet mokrymi rękami. Aby zapewnić bezpieczną i stabilną łączność, EDA71 jest wyposażony w WiFi (802.11 a/b/g/n/ac), Bluetooth i NFC, dlatego też jest idealnym rozwiązaniem dla aplikacji o znaczeniu krytycznym dla biznesu. 

Tablet przemysłowy Honeywell ScanPal EDA71 wytrzymuje wielokrotne upadki z wysokości 1.2m oraz ponad 200 upadków (z wysokości 0.5m). Urządzenie jest wyjątkowo wytrzymałe i posiada uszczelnienie IP65, zapewniające ochronę przed pyłem i pryskającą wodą. Tablet Honeywell EDA71 wyróżnia się niewielką wagą i eleganckim wyglądem. Dostępna jest również szeroka gama akcesoriów, takich jak obrotowy pasek na rękę, pokrowiec czy stacja dokująca do pojazdu. Cała gama akcesoriów jest wstecznie kompatybilna z EDA70 firmy Honeywell.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji