Wszystkie konfiguracje

Terminal Point Mobile PM80

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt

Ten produkt jest niedostępny

Skaner
Dodatki
Komunikacja
Dane techniczne
Wymiary
Bateria

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Point Mobile PM80

Point Mobile PM80 to 5-calowy wytrzymały terminal dla przedsiębiorstw, oferujący bezprzewodową komunikację oraz szereg funkcji, takich jak czytnik kart magnetycznych. Kolektor danych PM80 to wyjątkowe, nowoczesne i wielofunkcyjne urządzenie, znajdujące swoje zastosowanie w branży produkcyjnej, transportowej, logistycznej, opiece zdrowia, administracji rządowej, czy handlu detalicznym.

Terminal PM80 to urządzenie wyposażone w specjalną matrycę, przystosowaną do pracy w bardzo nasłonecznionych miejscach – dzięki zastosowanej technologii użytkownik nie będzie miał problemów z czytelnością danych na ekranie. Dodatkowo, szkło Gorilla Glass 3 chroni urządzenie przed zarysowaniami i uszkodzeniami spowodowanymi w trakcie codziennej eksploatacji.

Potężny procesor Qualcomm 1.4GHz Quad Core zapewnia sprawne i szybkie działanie najbardziej wymagających aplikacji, a bogata oferta komunikacji zarówno przewodowej jak i bezprzewodowej, czyni terminal Point Mobile PM80 idealnym połączeniem smartphone i kolektora danych. Dodatkowo, wbudowany skaner Imager 2D pozwoli na odczyt wszystkich standardowych kodów 1D i 2D.

Model PM80 dedykowany jest do pracy w trudnym warunkach użytkowych – bez problemu funkcjonuje w temperaturach od -20°C do +60°C, a wysoka norma szczelności IP67 zabezpieczy urządzenie nawet w przypadkach zanurzenia go w wodzie.

Szczegółowe cechy produktu:

- Rodzaj skanera: Imager 2D

- Klawiatura: Ekranowa

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 5”

- Funkcje: GPS, czytnik kart magnetycznych, kamera, żyroskop, VOiP

- Interfejs: USB

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, 4G (LTE)

- System operacyjny: Android 5.0, Android 6.0, Windows 10 IoT Mobile Enterprise

- Dane techniczne: Procesor 1.4GHz, pamięć RAM 2GB, pamięć Flash 16GB

- Bateria: 3000mAh lub 4000mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy, oprogramowanie Google Mobile Services

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji