Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell Apex 2
 

Drukarka Honeywell Apex 2

Cena netto
OD 1 425,43 zł (+23% VAT = 1 753,28 zł)

332,97€ (+23% VAT = 409,55€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell Apex 2

Rodzina Apex oferuje lekkie i ekonomiczne rozwiązanie do przenośnego drukowania paragonów o szerokości 48mm (2 cale), które spełni Twoje potrzeby bez poświęcania jakości i wydajności. Przy dzisiejszych napiętych budżetach drukarka mobilna Honeywell Apex 2 to niedrogi sposób na spełnienie stale zmieniających się wymagań związanych z usługami terenowymi, transportem, handlem detalicznym i zastosowaniami organów ścigania. 

Zaprojektowana z myślą o pracownikach mobilnych, przenośne drukarka Honeywell Apex 2 jest wyposażona w prosty system wkładania papieru, który umożliwia użytkownikom szybką wymianę rolek papieru oraz akumulator o dużej pojemności z łatwymi opcjami ładowania. Lekka i kompaktowa konstrukcja drukarki Honeywell Apex 2 pozwala na wygodne jej noszenie na pasku lub na ramieniu podczas długich zmian roboczych. Te przyjazne dla użytkownika funkcje oznaczają, że możesz spędzić pracowity dzień, wiedząc, że drukarka Honeywell Apex 2 dotrzyma Ci kroku. 

Niedroga drukarka mobilna Honeywell Apex 2 oferuje funkcje, których potrzebujesz, bez kosztownych dodatków, które można znaleźć w innych produktach. Drukarka kodów kreskowych Honeywell Apex 2 jest standardowo wyposażona w komunikację bezprzewodową, dużą szybkość drukowania, dużą pamięć i dużą moc obliczeniową, która pozwala jej dotrzymać kroku drukarkom kosztującym dwa razy więcej. Honeywell Apex 2 jest również dostępna z opcjonalnym czytnikiem kart magnetycznych i komunikacją bezprzewodową Bluetooth lub IrDA. 

Główne cechy drukarki Honeywell Apex 2:

- Kompatybilna z MS DOS i Windows. Programy narzędziowe do drukowania i sterowniki dostępne dla większości systemów.

- Drukarki Honeywell Apex 2 są na tyle lekkie, że można je nosić przez cały dzień, codziennie i na tyle małe, że nie utrudniają ruchu.

- Obsługiwane przez ARM-7, 32-bitowy procesor RISC o architekturze 32-bitowej, dzięki czemu są tak szybkie, jak drukarki kosztujące prawie dwa razy więcej.

- Dostarczane z baterią, zasilaczem, zaczepem do paska lub paskiem na ramię, przykładowym nośnikiem oraz komunikacją bezprzewodową RS232 lub USB.

- Obsługuje drukowanie grafiki, kodów kreskowych 1D i 2D.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji