Wycofany z produkcji
Terminal Honeywell CK3X
 
Następcą tego modelu jest: Terminal Honeywell CK65

Terminal Honeywell CK3X

Cena netto
OD 4 482,57 zł (+23% VAT = 5 513,56 zł)

970,04€ (+23% VAT = 1 193,15€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Honeywell CK3X

Terminal mobilny Honeywell CK3X, to następca popularnego modelu CK3, zaprojektowany z równie wysoką precyzją i przywiązaniem do szczegółów. Dzięki zwiększonej pojemności baterii, wzmocnionej obudowie i możliwości bezprzewodowego kontaktu z innymi urządzeniami, jest doskonałym narzędziem pracy, który na pewno zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Terminal Honeywell CK3X idealnie wpasuje się w pracę magazynów, centrów dystrybucyjnych, sklepów czy marketów. Bezprzewodowa komunikacja oraz system operacyjny Windows Embedded Handheld 6.5 sprawią, iż urządzenie jest szybkie, wydajne i niezawodne, co przekłada się na wzrost wydajności pracy.

Model CK3X charakteryzuje się wzmocnioną obudową i dużą pojemnością baterii, pozwalającą na ciągłą pracę bez konieczności ładowania w trakcie zmiany. Ponadto doskonale radzi sobie ze skanowaniem kodów zarówno z bliskich, jak i dalekich odległości, a także kodów częściowo uszkodzonych lub nieczytelnych. To zdecydowanie ułatwia codzienną pracę, a tym samym zwiększa wydajność oraz szybkość realizowanych zamówień. Dodatkowo, Honeywell CK3X posiada następujące zalety:

- Rodzaj skanera: Imager 2D

- Klawiatura: Alfanumeryczna (51 klawiszy), funkcyjna (38 klawiszy), numeryczna (28 klawiszy)

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 3,5”

- Funkcje: Push to talk

- Interfejs: USB

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth

- System operacyjny: Windows Embedded Handheld 6.5

- Dane techniczne: Procesor 1GHz, pamięć RAM 256MB, pamięć Flash 1GB

- Bateria: 5100mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy, oprogramowanie Client Pack

- Szeroka gama akcesoriów pasująca zarówno do starego modelu CK3, jak i nowego CK3X.

 

Terminal Honeywell CK3X to doskonała inwestycja w rozwój firmy i zwiększenie zadowolenia klientów z realizowanych zamówień.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji