Terminal Honeywell CK65

Cena netto
OD 5 336,59 zł (+23% VAT = 6 564,01 zł)

1 231,59€ (+23% VAT = 1 514,85€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Skaner
Klawiatura
Dodatki
Komunikacja
Dane techniczne
Wymiary
Środowisko użytkowe
Bateria
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Honeywell CK65

Komputer mobilny CK65 poprawia wydajność łańcucha dostaw w centrach dystrybucyjnych i na produkcji, przyspieszając pracę i zabezpieczając procesy przed błędami. Dzięki najdłuższemu dostępnemu obsługiwanemu cyklowi życia, żywotności baterii do 28 godzin i najlepszej w swojej klasie wytrzymałości, CK65 maksymalizuje produktywny czas pracy, zapewniając jednocześnie łatwą ścieżkę przejścia z systemu Windows na platformę Android.

Terminal danych Honeywell CK65 to kontynuacja popularnej serii terminali, w skład której wchodzą modele CK3, CK3X i CK3R. Urządzenie zostało stworzone na platformie Mobility Edge, dzięki czemu komputer CK65 minimalizuje całkowity koszt eksploatacji oraz zapewnia gwarancję wsparcia systemu dla platformy Android.

Wyjątkowo wytrzymała konstrukcja urządzenia, mogąca wytrzymać upadek na beton z wysokości do 3m oraz norma szczelności na poziomie IP65/IP67 sprawiają, iż terminal CK65 może być użytkowany w najcięższych warunkach przemysłowych, bez obawy o jego bezpieczeństwo i ewentualne usterki. Honeywell zamierza również zaoferować modele dostosowane do pracy w chłodniach, odporne na bardzo niskie temperatury, a także urządzenia mogące funkcjonować w strefach z niebezpiecznymi gazami (ATEX).

Dziedzictwo firmy Honeywell dotyczące innowacji w dziedzinie obrazowania jest kontynuowane w modelu CK65 dzięki najnowszemu silnikowi skanującemu FlexRange 6803FR. Skaner posiada dwie soczewki, które jednocześnie rejestrują bliski, średni i daleki zasięg. To najlepsza kombinacja prędkości, zasięgu i wytrzymałości, która jest w stanie obsłużyć najszerszy zakres procesów roboczych.

Szczegółowe cechy produktu:

- Rodzaj skanera: Imager 2D

- Klawiatura: Numeryczna (38 klawiszy) lub alfanumeryczna (51 klawiszy)

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 4”

- Funkcje: kamera, funkcja Push to Talk, VOiP

- Interfejs: USB

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth

- System operacyjny: Android 8.1

- Dane techniczne: Procesor 2.2GHz, pamięć RAM 2GB/4GB, pamięć Flash 32GB

- Bateria: 5100mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy, Google Mobile

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji