Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell Compact 4 Mark II
 

Drukarka Honeywell Compact 4 Mark II

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell Compact 4 Mark II

Drukarka kodów kreskowych Honeywell Compact 4 Mark II to potężna odpowiedź na wymagania związane z drukowaniem termicznym na biurku i idealna do drukowania na żądanie, szczególnie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Drukarka  Compact4 Mark II idealnie sprawdza się w recepcji szpitala lub w kasie kina. Dzięki możliwości ciągłej pracy Honeywell Compact 4 Mark II jest drukarką wybieraną wszędzie tam, gdzie liczy się łatwość obsługi, niezawodność i wysoka wydajność.

Ładowanie drukarek Honeywell Compact 4 Mark II nie przypomina ładowania żadnej innej drukarki na rynku. Dźwignie są duże i łatwe w obsłudze - tak łatwe, że operację można wykonać jedną ręką, w rękawicy skórzanej lub lateksowej. Ścieżka papieru przebiega z boku drukarki i nie ma żadnych pokryw do otwarcia ani klapek do odblokowania.

Drukowanie bezpośrednio z wózka widłowego oznacza, że ​​nie musisz już przenosić się do scentralizowanej stacji drukowania, gdzie znacznie zwiększa się możliwość wyboru i naklejenia nieprawidłowych etykiet wysyłkowych. Drukowanie na żądanie i na miejscu poprawia również oszczędność paliwa i czasu oraz eliminuje marnowanie czasu poświęconego na podróż do i z centralnej stacji drukowania.

Drukarki przemysłowe Honeywell Compact4 Mark II mają niewiarygodnie małe rozmiary, co pozwala na ich stosowanie w miejscach, w których przestrzeń jest ograniczona. Ich kompaktowe rozmiary zajmują mniej niż połowę miejsca tradycyjnej biurkowej drukarki etykiet, ale przy tym samym cyklu pracy i wytrzymałości.

Drukarki Compact4 Mark II są zbudowane na solidnej metalowej ramie i zabezpieczone metalowymi osłonami odlewanymi ciśnieniowo. W przeciwieństwie do innych małych drukarek, Honeywell Compact 4 Mark II to drukarki przemysłowe, które są zbudowane tak, aby wytrzymać rygory magazynu lub aplikacji o dużej objętości.

Drukarki Honeywell Compact 4 Mark II są teraz oferowane w wersjach DPL i Label Point. Wersja DPL jest również oferowana z możliwościami emulacji PL-Z, PL-I i PL-B. MP Design, oprogramowanie do projektowania etykiet, jest standardowo dostarczane z drukarkami.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji