Wycofany z produkcji
Drukarka Citizen CL-S700R
 

Drukarka Citizen CL-S700R

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Citizen CL-S700R

Drukarka CL-S700R została zbudowana z myślą o trwałości i łatwym dostępie. Wyposażona w duży, programowalny przedni panel sterowania LCD i rewolucyjną płytkę sterowania Cross-Emulation, która umożliwia drukarce przełączanie się z emulacji Datamax na Zebra za naciśnięciem jednego przycisku, model CL-S700 został zaprojektowany na lata pracy.

Opcjonalna przewijarka ładowana od przodu CL-S700 jest wyjątkowa w branży. Cały załadunek i rozładunek nawijarki odbywa się od przodu urządzenia. Ładowanie taśmy i nośnika jest równie szybkie i łatwe dzięki metalowemu mechanizmowi Hi-Lift, który otwiera się do pełnego kąta 90, umożliwiając łatwy dostęp do taśmy i ścieżki nośnika.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji