Wycofany z produkcji
Drukarka Citizen CL-S703
 

Drukarka Citizen CL-S703

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Citizen CL-S703

Przemysłowa drukarka etykiet Citizen CL-S703 oferuje nie tylko przyjazną dla użytkownika profesjonalną obsługę i wzornictwo, ale dzięki wyjątkowej wydajności jest również idealnym wyborem do wszystkich zastosowań w przemyśle, produkcji i logistyce. To kompaktowe urządzenie jest wyposażone w solidną metalową obudowę, która spełnia wszystkie wymagania środowiska przemysłowego i zapewnia niezawodną nieprzerwaną pracę.

Drukarki przemysłowe Citizen CL-S703 można zainstalować w prawie każdym środowisku. Zintegrowana Cross Emulation gwarantuje prostą komunikację z istniejącym sprzętem. Niezależnie od tego, czy chodzi o ZPL, EPL czy Datamax, drukarka rozpoznaje protokół i dostosowuje się automatycznie.

Niezwykle oszczędzająca miejsce konstrukcja i funkcje techniczne sprawiają, że nawet niedoświadczony użytkownik staje się profesjonalistą w dziedzinie etykiet, a kieszonkowy wyłącznik zasilania z przodu zapobiega przypadkowej aktywacji. Uproszczona konfiguracja menu i inteligentna obsługa to tylko kilka z wielu innowacyjnych funkcji.

Mechanizm Hi-Open pozwala na całkowite otwarcie pokrywy w pionie, dzięki czemu drukarka nie wymaga dodatkowego miejsca na wymianę materiałów eksploatacyjnych. Metalowy mechanizm Hi-Lift obniża głowicę drukującą o 90 stopni, co zapewnia użytkownikom bezpośredni dostęp do taśm z papierem i atramentem, umożliwiając wymianę materiałów eksploatacyjnych w ciągu zaledwie kilku sekund. Drukarka wykorzystuje duże rolki nośnika z małym rdzeniem i 450-metrowe taśmy atramentowe o dużej pojemności, co gwarantuje maksymalny czas pracy. Niezależnie od tego, czy jest to wosk, wosk / żywica czy żywica, drukarka Citizen CL-S703 automatycznie rozpoznaje taśmy z nawojem wewnętrznym lub zewnętrznym. Zintegrowana technologia ARCP automatycznie napina taśmę i papier, zapobiegając zagnieceniom i jednocześnie optymalizując wyniki.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji