Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell H-6310X
 
Producent nie wyznaczył następcy

Drukarka Honeywell H-6310X

Cena netto
OD 12 658,29 zł (+23% VAT = 15 569,70 zł)

2 698,36€ (+23% VAT = 3 318,99€)

Dostęna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell H-6310X

Drukarka kodów kreskowych Honeywell H-6310X jest standardowo wyposażona w Ethernet, równoległy, szeregowy i USB. Model ten charakteryzuje się konstrukcją napędzaną przekładnią i trwałą ramą z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Przezroczyste okno boczne umożliwia łatwe monitorowanie poziomu zapasów mediów. Duży graficzny wyświetlacz LCD 240x320 ułatwia poruszanie się po menu i gromadzenie danych. Wielojęzyczne menu dostępne jest w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim i francuskim.

Drukarka Honeywell H-6310X obsługuje taśmy powlekane stroną do wewnątrz lub stroną powlekaną na zewnątrz bez konieczności zakupu jakichkolwiek opcji dodatkowych lub konieczności ponownej konfiguracji urządzenia, co ułatwia zarządzanie zapasami taśmy. Opcje do instalacji na miejscu obejmują obcinaki, czujniki odklejania i obecności, kartę bezprzewodową i wewnętrzną, samozasilającą się nawijarkę 203,2 mm (8 cali), umożliwiającą szybką instalację.

Wysokowydajne drukarki przemysłowe Honeywell H-6310X są przeznaczone do zastosowań związanych z etykietowaniem o dużej objętości i wysokiej rozdzielczości w środowiskach produkcyjnych, magazynowych i transportowych. Wysokiej jakości funkcje, wydajność i solidna niezawodność sprawiają, że Honeywell H-Class to doskonała wartość wśród drukarek klasy premium na rynku.

Honeywell H-6310X redukuje konieczność ingerencji użytkownika w pracę urządzenia, dzięki konstrukcji bez paska z napędem zębatym, która zapewnia wydajność budującą zaufanie w krytycznych operacjach 24/7. Konstrukcja modułowa wydłuża również czas pracy, zapewniając najwyższy poziom produktywności użytkownika.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji