Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell H-8308X
 

Drukarka Honeywell H-8308X

Cena netto
OD 15 411,74 zł (+23% VAT = 18 956,43 zł)

3 557,98€ (+23% VAT = 4 376,31€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Honeywell PX940
Dodatki

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell H-8308X

Drukarka Honeywell H-8308X została zaprojektowana dla klientów, wymagających druku etykiet o dużej szerokości, którzy poszukują drukarki wysokiej jakości, łatwej do integracji, przyjaznej dla użytkownika i zaprojektowanej tak, aby obniżyć koszty drukowania.

Honeywell H-8308X to wytrzymała i wszechstronna drukarka, która oferuje bogate rozwiązania do dynamicznych zastosowań korporacyjnych i jest niezwykle szybka. Jej intuicyjny, kolorowy ekran dotykowy sprawia, że ​​konfiguracja i ulepszanie wydajności jest tak proste, jak policzenie do trzech.

Drukarka przemysłowa Honeywell H-8308X jest idealna do druku etykiet o dużej objętości w branży farmaceutycznej, produkcji, magazynów, transportu i etykietowania w wysokiej rozdzielczości. Wysokiej jakości funkcje, wydajność i solidna niezawodność sprawiają, że Honeywell H-8308X to doskonały stosunek jakości do ceny w klasie drukarek premium.

Druk oferowany przez drukarkę Honeywell H-8308X oszczędza pieniądze na rachunkach za energię. Jest od czterech do pięciu razy bardziej energooszczędny niż laser. Krótszy czas drukowania sprawia, że ​​Twoja praca jest bardziej wydajna. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat zwrotu z inwestycji w druk termotransferowy.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji