Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell PB32
 

Drukarka Honeywell PB32

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell PB32

Przy wymagających zastosowaniach w magazynie, w dystrybucji, w oddziałach lub w zarządzaniu zapasami w firmach na całym świecie, musisz być w stanie polegać na drukarce o wysokiej wydajności. Dzięki solidnej obudowie i dużej szybkości drukowania Honeywell PB32 spełnisz te wymagania bez żadnych problemów. Honeywell PB32 przekonuje również poręcznymi wymiarami 127mm x 182mm x 81mm. 

W połączeniu z oprogramowaniem Intermec i mobilnymi, wytrzymałymi komputerami możesz zwiększyć produktywność swojej firmy i jednocześnie obniżyć całkowity koszt posiadania drukarki Honeywell PB32. Udowodniono, że Honeywell PB32 drukuje 2-3 razy szybciej podczas drukowania pierwszej etykiety niż produkty konkurencyjnych producentów. 

Drukarka etykiet Honeywell PB32 została wyposażona w specjalne czujniki, które na przykład wykrywają luki w etykietach, a tym samym utrzymują produktywność, aby pomóc Ci zmniejszyć zużycie papieru, chronić środowisko i jednocześnie oszczędzać koszty. 

Oprócz standardowych interfejsów USB i komunikacji szeregowej, opcjonalnie dostępne są Bluetooth i WLAN, dzięki czemu drukarka mobilna Honeywell PB32 może idealnie dopasować się do środowiska pracy. Istnieją różne opcje akcesoriów, które możesz wybierać, aby zapewnić odpowiedni poziom komfortu. Należą do nich na przykład klips do paska, pasek na ramię i uchwyt samochodowy. 

Wyposażony w opcjonalną obudowę ochronną, drukarka przenośna Honeywell PB32 posiada również klasę ochrony IP54 w szczególnie trudnych warunkach pracy. Oznacza to, że wytrzymuje upadek z wysokości 1.5m, a dzięki odporności na wstrząsy i wibracje może być również używana na wózku widłowym. 

Solidna, szybka, inteligentna i zwiększająca produktywność - czy cenisz te cechy drukarki? W takim razie drukarka kodów kreskowych Honeywell PB32 to właściwa drukarka dla Ciebie!

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji