Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell PB51
 

Drukarka Honeywell PB51

Cena netto
OD 2 210,80 zł (+23% VAT = 2 719,28 zł)

510,54€ (+23% VAT = 627,97€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell PB51

Drukarka kodów kreskowych Honeywell PB51 to szybki wybór do wytrzymałego mobilnego drukowania paragonów, zapewniający wyraźną przewagę pracownikom w podróży, którzy muszą wystawiać faktury, pokwitowania dostaw, szacunki usług, pokwitowania z mobilnych punktów sprzedaży, harmonogramy zarządzania zapasami i zlecenia sprzedaży. Niezależnie od tego, czy jest używana jako samodzielna drukarka, czy w połączeniu z komputerem przenośnym, drukarka mobilna Honeywell PB51 została stworzona z myślą o zwiększeniu wydajności operatora. 

Drukarki Honeywell PB51 charakteryzują się wyjątkowo zoptymalizowanymi mechanizmami drukowania, umożliwiającymi szybkie drukowanie faktur. Zgodne ze specyfikacjami poziomy trwałości i lekka konstrukcja składają się na ogólny pakiet mobilnego drukowania paragonów, który zmniejsza koszty posiadania i zwiększa produktywność pracowników. 

Praca w szybkim tempie wymaga niezawodności i przewidywalności. Dzięki wbudowanym czujnikom, które wykrywają wycięcie, czarny ślad, stan końca rolki i otwarte drzwi (wszystkie przekazywane za pośrednictwem intuicyjnego wyświetlacza LCD), drukarka przenośna Honeywell PB51 jest łatwa w obsłudze bez instrukcji obsługi, co zapobiega niepotrzebnemu rozwiązywaniu problemów, stracie czasu i utraconym transakcjom.

Podobnie jak w przypadku innych drukarek inteligentnych Honeywell, seria PB51 może obsługiwać samodzielne aplikacje opracowane w języku programowania Honeywell Fingerprint, aby sprostać niestandardowym wymaganiom dzisiaj lub w przyszłości, bez konieczności modernizacji sprzętu. 

Zintegrowany czytnik pasków magnetycznych i opcjonalny czytnik kart inteligentnych zgodny ze standardem EMV, wpinane nośniki i regulowane uchwyty na nośniki umożliwiają pracownikom łatwą zmianę zadań bez zmiany sprzętu. Dostępne w bezpiecznych konfiguracjach przewodowych lub bezprzewodowych, drukarki Honeywell PB51 z łatwością dopasowują się do różnych infrastruktur sieciowych. 

Drukarka przenośna Honeywell PB51 charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją, zapewniając najwyższą niezawodność - dzień po dniu. Unikalne mechaniczne elementy konstrukcyjne i akumulator o dużej pojemności pomagają tej drukarce utrzymać produktywność w trudnych warunkach. 

Główne cechy drukarki Honeywell PB51:

- Zbudowana, aby sprostać wymaganiom mobilności w świecie rzeczywistym, ze specyfikacją upadku na beton z 1.5m (5 stóp).

- Wyrafinowane czujniki i intuicyjny wyświetlacz LCD minimalizują stratę czasu na rozwiązywanie problemów.

- Bezproblemowa integracja z komputerami mobilnymi Honeywell i innymi urządzeniami mobilnymi.

- Bezpieczne opcje komunikacji przewodowej lub bezprzewodowej, w tym Bluetooth, WLAN, USB i szeregowy.

- Opcjonalny zintegrowany czytnik kart obsługuje najnowsze standardy płatności EMV i ISO.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji