Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell PC23d
 

Drukarka Honeywell PC23d

Cena netto
OD 927,35 zł (+23% VAT = 1 140,64 zł)

217,73€ (+23% VAT = 267,81€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy
Parametry druku
Parametry wydruku
Dodatki
Komunikacja

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell PC23d

Drukarka biurkowa Honeywell PC23d charakteryzuje się elastycznością i łatwością obsługi. Mała i kompaktowa drukarka kodów kreskowych bez problemu spełnia wszystkie wymagania. Innowacyjny projekt powstał we współpracy z klientami.

Dzięki kompaktowym rozmiarom drukarka termiczna Honeywell PC23d jest idealna do środowisk roboczych o niewielkich powierzchniach, na przykład w biurach, gastronomii lub małych i średnich firmach produkcyjnych. Ale także w transporcie i usługach kurierskich Honeywell PC23d jest często używana. Atrakcyjny i funkcjonalny design jest szczególnie ważny w miejscach kontaktu z klientem.

Łatwość obsługi kompaktowej drukarki etykiet Honeywell PC23d znajduje odzwierciedlenie nie tylko w szybkiej i łatwej konfiguracji za pomocą pamięci USB, ale także w symbolach w menu LCD, które obsługuje również 10 różnych języków oraz wszystkie ważne języki poleceń. Komunikaty o stanie znacznie upraszczają obsługę drukarki biurkowej Honeywell PC23d. Uzupełnianie i wkładanie nowych mediów to również nieskomplikowany i szybki proces.

Dzięki drukarce kodów kreskowych Honeywell PC23d otrzymujesz urządzenie, które optymalnie wspiera Cię w przyszłości. Dzięki różnorodnym opcjom instalowanym przez użytkownika można elastycznie dostosować drukarkę do potrzeb biznesowych. Drukarka biurkowa Honeywell PC23d integruje się z dowolną istniejącą siecią, dzięki modułowym opcjom łączności. Połączenie USB jest już dostępne w standardzie. Opcjonalnie dostępny jest interfejs szeregowy, równoległy lub Ethernet.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji