Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell PC42t
 

Drukarka Honeywell PC42t

Cena netto
OD 752,74 zł (+23% VAT = 925,87 zł)

175,83€ (+23% VAT = 216,27€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Honeywell PC42t Plus

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell PC42t

W oparciu o ponad 40 lat innowacji w druku kodów kreskowych, drukarka biurkowa Honeywell PC42t wyznacza nowe standardy w zakresie łatwości obsługi i przystępności cenowej. Wyjątkowo kompaktowa i łatwa w użyciu, drukarka PC42t jest prosta w instalacji i szybko gotowa do drukowania. Cicha, niezawodna praca i intuicyjna konstrukcja sprawiają, że Honeywell PC42t jest odpowiednia do lekkich zastosowań etykietowania w różnych branżach.

Dostępna w konfiguracjach z rdzeniem taśmy 12.7 mm (0.5 cala) lub 25.4 mm (1 cal), drukarka biurkowa Honeywell PC42t obsługuje nośniki o szerokości do 110mm (4.3 cala) i pasuje do istniejących środowisk drukowania. Konfiguracja 25.4 mm jest kompatybilna z taśmami o długości do 300m (984 ft) - ponad czterokrotnie dłuższymi niż konkurencyjne oferty. Dzięki obsłudze dłuższych taśm czas przestoju jest skrócony, a taśmy można udostępniać większym drukarkom, aby zapewnić większą elastyczność w zakresie nośników. 

Drukarka biurkowa Honeywell PC42t zapewnia szerokie możliwości połączeń zgodne ze standardami branżowymi. Wbudowane maksymalnie cztery porty: standardowe USB i host USB oraz opcjonalny port szeregowy lub szeregowy + Ethernet. Dzięki kablowi USB do podłączenia równoległego, który może być instalowany przez użytkownika, drukarkę Honeywell PC42t można łatwo zainstalować w praktycznie każdym środowisku. Dzięki niewielkim rozmiarom, typowym specyfikacjom nośników i obsłudze emulacji ZPL II i EPL, a także popularnemu protokołowi Honeywell Direct Protocol (DP), drukarka biurkowa PC42t zapewnia łatwą ścieżkę modernizacji z wielu starszych drukarek Intermec i konkurencyjnych. 

Dzięki przystępnej cenie i nowoczesnym funkcjom drukarka biurkowa PC42t stanowi inteligentne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które chcą zwiększyć produktywność w operacjach tworzenia etykiet. Ekonomiczna w zakupie i użytkowaniu drukarka Honeywell PC42t jest również doskonałym wyborem dla tych, którzy po raz pierwszy chcą wdrożyć termiczne drukowanie etykiet lub dla tych, którzy odchodzą od droższych atramentowych lub laserowych metod drukowania etykiet. 

Główne cechy drukarki Honeywell PC42t:

- Ekonomiczne rozwiązanie do lekkich zastosowań druku termicznego.

- Obsługuje szeroką gamę nośników, w tym rdzenie taśmowe 12.7mm (0.5 cala) lub 25.4mm (1 cal) (w zależności od modelu).

- Łączność zgodna ze standardami branżowymi.

- Łatwa w użyciu, z szybkim otwieraniem do uzupełniania nośników.

- Obsługuje języki drukowania ESim (EPL), ZSim (ZPL II) i Direct Protocol (DP) w celu zapewnienia maksymalnej kompatybilności.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji