Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell PC43d
 

Drukarka Honeywell PC43d

Cena netto
OD 1 214,56 zł (+23% VAT = 1 493,91 zł)

280,30€ (+23% VAT = 344,77€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Honeywell PC45
Parametry druku
Parametry wydruku
Dodatki
Komunikacja

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell PC43d

Zaprojektowane z myślą o przyjazności dla użytkownika i elastyczności, kompaktowe drukarki stacjonarne z serii PC zapewniają intuicyjne rozwiązanie do drukowania etykiet. Dostępne w dwucalowych szerokich modelach termotransferowych (PC23d), czterocalowych szerokich termotransferowych (PC43d) lub czterocalowych szerokich termotransferowych (PC43t), drukarki z serii PC są idealne do zastosowań o ograniczonej przestrzeni. Ich niski koszt i szybka obsługa sprawiają, że są one dobrym wyborem do lekkich zastosowań etykietowania, w których użytkownicy potrzebują niezawodnych i łatwych w obsłudze drukarek. 

Drukarka Honeywell PC43d została zaprojektowana z myślą o szybkiej konfiguracji i bezproblemowym użytkowaniu. Dzięki różnorodnym opcjom rozmieszczenia, w tym montażowi na ścianie i zasilaniu bateryjnemu, drukarki PC43d dostosowują się do środowiska i pasują do potrzeb firmy. Typowe zadania drukarki są proste, a potrzeby szkoleniowe są ograniczone, ponieważ drukarki Honeywell PC43d są wyposażone w uniwersalny interfejs ikon lub kolorowy LCD w 10 językach. Możliwe jest nawet konfigurowanie i aktualizowanie drukarki na miejscu za pomocą pendrive'a USB - bez komputera. 

Rozważasz migrację z innych urządzeń na drukarki Honeywell PC43d? Dzięki wszechstronnej obsłudze języków poleceń - w tym ZSim2, szybkiej, przyjaznej i pełnej emulacji ZPL-II - aktualizacja do serii PC nigdy nie była prostsza.

Dzięki szerokiej gamie opcji do zainstalowania przez użytkownika, możesz mieć pewność, że drukarka biurkowe Honeywell PC43d może się rozwijać wraz z rozwojem Twojej firmy. Modułowa łączność umożliwia drukarce PC43d dopasowanie się do istniejącego środowiska sieciowego. USB jest standardem wraz z opcjami instalowanej przez użytkownika karty szeregowej, równoległej, bezpiecznej sieci Ethernet i podwójnej karty bezprzewodowej z Bluetooth i zgodną z CCX 802.11 b/g/n. 

Główne cechy drukarki Honeywell PC43d:

- Dziesięciojęzyczny wyświetlacz LCD lub intuicyjny graficzny interfejs użytkownika z ikonami.

- Prosta w użyciu i utrzymaniu, z łatwym ponownym ładowaniem nośników jedną ręką.

- Kompleksowa obsługa języków poleceń drukarki, w tym ZSim2, ułatwia aktualizację.

- Elastyczny, z instalowanymi przez użytkownika aktualizacjami i akcesoriami w zakresie łączności.

- Ta inteligentna drukarka uruchamia aplikacje bezpośrednio w drukarce; możesz dodać klawiatury, skanery lub inne urządzenia peryferyjne USB w celu zwiększenia wydajności.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji