Producent nie wyznaczył następcy

Drukarka Honeywell PM23c

Cena netto
OD 4 985,03 zł (+23% VAT = 6 131,59 zł)

1 050,01€ (+23% VAT = 1 291,51€)

Dostęna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell PM23c

Honeywell PM23c jest w całości wykonana z metalu i opracowana do zastosowań o znaczeniu krytycznym - należą do nich usługi w ruchu pasażerskim, a także zastosowania w produkcji i handlu detalicznym, np. etykietowanie produktów w celu zapewnienia identyfikowalności żywności.

Solidna drukarka etykiet Honeywell PM23c jest częścią serii drukarek średniej klasy Honeywell. Specyfika PM23c polega przede wszystkim na precyzyjnej technologii druku, dzięki której czas wymiany nośnika jest znacznie skrócony. Ponadto drukarka Honeywell PM23c charakteryzuje się precyzyjnym drukowaniem nawet bardzo małych kodów kreskowych, tekstów i obrazów.

Drukarka przemysłowa Honeywell PM23c, kompaktowa nowość, nadal posiada wszystkie funkcje swoich poprzedników (PM43, PM43c): niezawodne i intuicyjne opcje komunikacji, a także wielojęzyczny, oparty na sieci Web interfejs zarządzania urządzeniami, certyfikaty Wi-Fi i CCX. Unikalne opcje połączenia Bluetooth dla tej drukarki kodów kreskowych zapewniają najwyższy poziom integralności w środowisku sieci bezprzewodowej.

Dzięki solidnej obudowie wykonanej w całości z metalu, drukarka etykiet Honeywell PM23c jest predestynowana do krytycznych zastosowań biznesowych w centrach dystrybucyjnych, magazynach, środowiskach produkcyjnych, handlowych i transportowych. Uzyskaj najkrótszy czas wdrożenia na rynku, dzięki innowacyjnej konfiguracji zbliżeniowej firmy Honeywell i opcjonalnemu zintegrowanemu chipowi RFID. Ta funkcja umożliwia programowanie bez otwierania lub włączania drukarki, co zapewnia szybszą instalację.

Przy prędkości wydruku 300 mm/s średniej klasy drukarki etykiet z serii PM mają najwyższą prędkość drukowania w swojej klasie, a tym samym zapewniają solidną przewagę nad konkurencyjnymi rozwiązaniami.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji