Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell PM43
 

Drukarka Honeywell PM43

Cena netto
OD 5 203,83 zł (+23% VAT = 6 400,71 zł)

1 200,95€ (+23% VAT = 1 477,17€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Honeywell PM45
Parametry druku
Parametry wydruku
Dodatki
Komunikacja

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell PM43

Honeywell PM43 to drukarka etykiet, która w pełni rozwija swój potencjał w obszarach dystrybucji, magazynowania, produkcji, transportu i handlu. W tych często trudnych warunkach przemysłowych, drukarka przemysłowa Honeywell PM43 korzysta z solidnej metalowej obudowy. Dzięki temu jest bardziej odporna na wpływy zewnętrzne, a tym samym zapewnia mniej awarii i minimalne koszty konserwacji. Honeywell PM43 sprawia, że ​​przepływy pracy są bardziej wydajne.

Użytkownik ma możliwość wyboru między odpornym na manipulacje kolorowym ekranem dotykowym, który jest dostępny w dziesięciu językach, a uniwersalnym interfejsem z symbolami. Opcjonalnie zintegrowany chip RFID umożliwia bezdotykową konfigurację i zapewnia znacznie krótszy czas wdrożenia niż zwykle w branży. Drukarkę kodów kreskowych Honeywell PM43 można również zaprogramować za pomocą chipa, gdy jest wyłączona.

Dzięki interfejsowi internetowemu możliwe jest teraz monitorowanie lub konfigurowanie drukarki etykiet za pomocą tabletu lub smartfona. Zastosowane platformy oprogramowania, SmartSystems i Ivanti Avalanche, zapewniają mniej przestojów, dzięki zintegrowanym funkcjom zarządzania i diagnostyki urządzeń.

Dzięki szybkości druku 300 mm/s, drukarka przemysłowa Honeywell PM43 jest jedną z najszybszych drukarek etykiet w swojej klasie. Ale szybkość nie jest jedyną rzeczą, którą może uzyskać drukarka kodów kreskowych. Pod względem inteligencji, Honeywell PM43 wyróżnia się również spośród wielu innych drukarek etykiet, wspierając użytkownika w unikaniu błędów etykietowania. Aplikacje specjalnie opracowane przez Intermec umożliwiają drukarce etykiet bezpośrednie sterowanie innymi urządzeniami, dzięki czemu użycie komputera PC w różnych procesach roboczych jest zbędne.

Drukarkę etykiet Honeywell PM43 można bez problemu zintegrować z już istniejącą siecią, niezależnie od tego, czy jest to sieć składająca się wyłącznie z produktów Intermec, czy nie. Powodem tego są różne języki programowania, z których może korzystać PM43.

Certyfikacja WiFi i CCX, w którą są wyposażone drukarki Honeywell PM43, jest wyjątkowa w branży. PM43 ma również interfejs Bluetooth.

PM43 jest dostępny w dwóch wersjach termotransferowej i termicznej. Istnieje również możliwość wyposażenia ją w moduł RFID. Honeywell PM43 może być używana w wielu różnych lokalizacjach.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji