Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell PM43c
 

Drukarka Honeywell PM43c

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Honeywell PM45c
Parametry druku
Parametry wydruku
Dodatki
Komunikacja
Wymiary
Inne

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell PM43c

Średniej klasy drukarki przemysłowe Honeywell PM43c zapewniają dużą szybkość drukowania, możliwość natychmiastowego wdrożenia, zaawansowaną łączność i sprawdzoną niezawodność. Drukarki Honeywell PM43c, zbudowane z myślą o maksymalnym czasie pracy, są dostępne z odpornym na manipulacje kolorowym ekranem dotykowym w 10 językach lub z uniwersalnym interfejsem ikon. Umożliwia to natychmiastowe powiadomienia za pośrednictwem interfejsu drukarki, zmniejszając potrzebę szkolenia pracowników i potrzeby pomocy technicznej.

Jako jedna z najbardziej popularnych drukarek przemysłowych na rynku, Honeywell PM43c posiada certyfikaty Wi-Fi i Cisco CCX oraz dodatkową łączność Bluetooth. Każda drukarka jest dostarczana z łącznością Ethernet, a także protokołem sieciowym IPv6, zapewniając długoterminową skalowalność przedsiębiorstwa.

Jako drukarka przemysłowa trzeciej generacji, wytrzymała Honeywell PM43c oferuje funkcje, które wydłużają czas pracy i zmniejszają koszty konserwacji. Mocna, metalowa konstrukcja jest idealna do trudnych warunków przemysłowych. Dzięki precyzyjnemu drukowaniu nawet najmniejsze kody kreskowe i obrazy mogą być drukowane z najwyższą dokładnością - bez konieczności częstych dostosowań nośnika. 

Każda drukarka Honeywell PM43c ma zintegrowany interfejs internetowy, który umożliwia łatwą konfigurację, monitorowanie i konfigurację za pomocą urządzeń takich jak komputery przenośne, tablety lub smartfony. Zintegrowane funkcje zarządzania urządzeniami i diagnostyki, zapewniane przez Honeywell SmartSystems Foundation i Wavelink Avalanche, skracają przestoje i upraszczają wdrażanie.

Dzięki dużej szybkości drukowania do 12 cali na sekundę zyskasz wyraźną przewagę w zakresie produktywności. Jednak wydajność to nie tylko szybkość; chodzi również o mądrzejszą pracę. Drukarki Honeywell PM43c są inteligentne, pomagając zmniejszyć liczbę błędów etykietowania i zwiększyć wydajność procesów. Aplikacje wbudowane w drukarkę Honeywell PM43c, opracowane przy użyciu Honeywell C# for Printers, mogą bezpośrednio sterować innymi urządzeniami, takimi jak skanery, wagi, klawiatury i inne urządzenia peryferyjne - bez konieczności podłączania komputera. 

Dzięki wybieranym przez użytkownika, uniwersalnym językom programowania, drukarka przemysłowa Honeywell PM43c pasuje do większości infrastruktur IT, szybko wdrażając się w istniejących środowiskach Honeywell lub mieszanych. A dzięki wszechstronnej obsłudze języków poleceń - w tym ZSim2, szybkiej, przyjaznej i pełnej emulacji ZPL-II – przejście na urządzenia Honeywell PM43c jest bardzo proste. 

Drukarki Honeywell PM43c są projektowane i testowane wspólnie z Honeywell Media Products, zapewniając zoptymalizowaną wydajność głowicy drukującej w przypadku używania oryginalnych nośników Honeywell. 

Główne cechy drukarki Honeywell PM43c:

- Duży, kolorowy, wielojęzyczny, odporny na manipulacje ekran dotykowy lub interfejs użytkownika z ikonami.

- Gotowa na przyszłość dzięki obsłudze IPv6 oraz certyfikatom CCX i Wi-Fi.

- Kompleksowa obsługa języków poleceń drukarki, w tym ZSim2, ułatwia aktualizację.

- Duża prędkość drukowania do 12 cali na sekundę.

- Uruchamiaj zaawansowane aplikacje bezpośrednio w drukarce, dzięki wiodącej w branży technologii Honeywell Smart Printing obsługującej język C#.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji